Aktrise Ieva Florence pametusi Dailes teātra štatu (5)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ieva Florence-Vīksne
Ieva Florence-Vīksne Foto: LETA

Aktrise Ieva Florence-Vīksne žurnālam "Una" pastāstīja par lieliem jaunumiem savā karjerā - viņa no štata Dailes teātrī pārgājusi ārštatā.

Aktrise atklāja, ka šādu lēmumu pieņēmusi par labu veselībai, jo jutusies izdegusi.

"Mani Dailes teātra vidē sāka uztraukt vairākas lietas, es par daudz ko domāju, pārdzīvoju. Tas man ir raksturīgi, vēl neesmu iemācījusies citādāk. [..] Es sāku atteikties no darbiem, jo man bija panikas lēkmes, bailes no tā, kas agrāk nav biedējis, tāpēc gribējās paslēpties vai vēl labāk — pazust no pasaules. Redzēju visu tikai drūmās krāsās, slīgu bedrē.

Teātris nāca man pretī, bet nevarēju paredzēt, cik daudz laika man vajadzēs, tāpēc ne es pati, ne citi nevarēja uz mani tobrīd paļauties. Šā iemesla dēļ mana izvēle, pārejot ārštatā, bija godīga pret sevi un kolēģiem. Esmu laimīga par savu izvēli, jo man būtiski ir uzlabojusies veselība,

skaidro aktrise.

Viņa gan piebilst, ka savu nākotni vēlas saistīt tieši ar aktrises profesiju.

"Skaidrs, ka, esot štatā, aktieriem ir nodrošināts darbs katru sezonu, savukārt ārštata darbiniekiem kādā konkrētā teātrī lomas var nebūt vispār. Tā ir izvēle, ko nav viegli izdarīt, pēc tam ar to vēl vajag sadzīvot, jo es joprojām gribu darīt šo darbu. Tāpēc vēlos uzsvērt — aiziešana no štata nenozīmē aiziešanu no teātra. Esmu lojāla Dailes teātrim un teātrim kā tādam kopumā visā Latvijā. Ja kāds režisors mani aicinās spēlēt, es ļoti labprāt to darīšu," norāda Florence. 

Komentāri (5)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu