Sv 29.11.2020.

Atbalsti ķepaiņus gada aukstajā laikā! Patversme "Labās mājas" lūdz atbalstu suņu būdu izveidei

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Publicitātes attēls

Tuvojas ziemas periods, kas ievieš jaunu rosību dzīvnieku patversmē "Labās mājas". Patversme lūdz sabiedrību iesaistīties projektā "Robina pilis" - tā mērķis ir sagatavot 15 jaunas, kvalitatīvas un praktiskas suņu būdas tiem sunīšiem, kas vēl meklē savas īstās mājas.

Suņu būdu izveides projekts aizsācies jau pavasarī, taču oktobrī to nepieciešams pabeigt, lai katrā suņu voljērā dzīvniekiem būtu pieejamas mājas, kurās patverties no lietus un vēja, kā arī brīžos, kad tiek sakopti patversmes būri.

Patversme ziņo, ka katrs projekta solis tiek veikts ar īpašu rūpību un prasību pēc augstiem kvalitātes standartiem, jokomanda vēlas sniegt izcilu dzīvnieku aprūpi un būt par piemēru arī citām patversmēm Baltijā. Projekts "Robina pilis" tiek izstrādāts lēni un rūpīgi, tas prasa gana daudz laika un arī materiālu nodrošinājumu.

Nookordinēt suņu būdu materiālu savākšanu un to uzcelšanu apņēmušies brīvprātīgie palīgi, kuri rūpēsies par to, lai sagatavotās būdas būtu izturīgas un kalpotu arī ilgtermiņā.

Lai suņu būdas varētu pagūt uzcelt pirms aukstā laika sākšanās, "Labās mājas" lūdz atsaukties uzņēmumus un ikvienu, kuram būtu iespēja ziedot suņu būdām.

Ziedojums var būt gan nepieciešamais materiāls, gan finansiāls atbalsts.

Par laimi, lielākā daļa materiālu jau ir iegūti, vēl nepieciešams putuplasts, ruberoīds un bruses. Ar materiālu specifikāciju var iepazīties mājslapā - www.patversme.lv

Sirsnīgs paldies arī sociāli atbildīgajiem uzņēmumiem, kas jau atbalsta "Robina pilis" būdu izveidi. Projektā jau iesaistījušies: "Latvijas finieris", kas nodrošinājis saplākšņus suņu būdu fasādēm, "Attēls R", kas saziedojis skrūves, sazāģējis saplāksņus nepieciešamajos izmēros kā arī "Krāsu serviss", kas nodrošinājis krāsu aizsardzībai pret mitrumu.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!  

Redaktors iesaka