Lelde Dreimane atklāti par zemo atalgojumu un skarbo pieredzi modeles karjerā (3)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lelde Dreimane
Lelde Dreimane Foto: LETA

"YouTube" kanālā "PERSONĪBA" ar savu stāstu dalījās aktrise Lelde Dreimane. Raidījumā aktrise stāstīja gan par modes industrijas aizkulisēm, darbu Dailes teātrī, radio, televīzijā un galveno lomu Dž. Dž. Džilindžera izrādē, gan arī par saviem rīta rituāliem, skaistumkopšanas rutīnu, par filmēšanos turku filmā un daudz ko citu.

Dreimane kā modele strādājusi daudzās valstīs, tostarp Francijā, Turcijā, kā arī saņēmusi piedāvājumu ASV. Tomēr to viņa noraidīja, lai sāktu studēt aktiermākslu Latvijā. 

Aktrise pastāstīja, ka tad, kad strādājusi Turcijā, viņa nav varējusi tur izturēt vairāk par trim nedēļām, jo darbs esot bijis "nežēlīgi smags" - lielākā daļa dienas bijis jāpavada šaurā mikroautobusā sastrēgumos, nav bijusi pusdienu pauze un par modelēm domāts kā par "robotiem".

“Mēs dzīvojām piecas meitenes vienā istabā, un pa vidu vēl bija ledusskapis. (..) Tas, ko es ieraudzīju aploksnē, pret to, ko es saņēmu, bija viens no pēdējiem pilieniem, kas pielika punktu,” par savu modeles karjeru atmiņās dalījās Lelde.

Aktrise pastāstīja, ka 50% no viņas nopelnītā atalgojuma saņēma tās valsts modeļu aģentūra, kurā viņa atradās, 10-15% tika sūtīti uz "mātes aģentūru" Latvijā, kā arī no pašas Leldes atalgojuma daļas tika maksāts par dzīvošanu, kas, piemēram, Turcijā, bijis 25 ASV dolāri dienā par vienu istabu.

"Nebija tik traki, bet pret to, ko es varētu saņemt... Tad uzreiz rokas nolaidās gar zemi," atklāja Dreimane. 

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu