Populārākajiem Latvijas "drag queen" nākas ievērot pašizolāciju (2)

Apollo.lv

Šonedēļ populārā “drag queen” trio – Amuna Davis, Stefas un Janīnas – faniem būs iespēja vērot pavisam citādāku ieskatu draugu dzīvēs, jo saslimuša kolēģa dēļ viņiem nākas ievērot pašizolāciju. 

Uz kādu laiku “STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” filmēšanas komandai ieeja “drag queen” dzīvoklī būs liegta, taču filmējot viens otru, draugi parūpēsies par īpaši aizraujošiem un unikāliem kadriem no savas ikdienas – gan skatītājiem demonstrēs jauniekārtoto dzīvokli, gan atklās, kāds ir sajūtas izolējoties no ārpasaules.

Tāpat būs iespēja sekot līdzi, kā spilgtās personības dodas veikt covid-19 testu un soli pa solim uzzināt, kā tas patiesībā notiek.

Runājot par to, cik viegli vai grūti ir ievērot pašizolāciju un kāda ir ikdiena, Dāvis saka:  "Pašizolācijā darīt nav ko. Ko mēs darām? Nu neko! Esam slinki – vai nu taisām ēst un guļam, vai skatāmies filmas un viss. Nav tā, ka mēs sevi nenormāli nodarbinām, pārejam pāri visiem sīkumiem un domājam, ko varētu padarīt. Mēs vienkārši sēžam, ēdam, ejam ļoti vēlu gulēt un ļoti vēlu ceļamies. Un viss."

Tāpat Dāvis ir novērojis, ka cilvēki visai bezatbildīgi izturas pret savu veselību un, baidoties no tā, ko citi varētu padomāt, vairās publiskās vietās nēsāt cimdus un maskas. “Neviens, vienkārši neviens nevelk ne cimdus, ne maskas. Un es domāju, vai cilvēks, kuram ir aizdomas, ka viņam varētu būt šis korona vīruss, vai viņš tiešām ejot uz veikalu izsargājas? Un aizsargā citus? Izskatās, ka cilvēkiem ir pilnīgi vienalga par šo vīrusu un neviens necenšas sevi pasargāt,” spriež Dāvis.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu