ASV žurnālists atkailinās "Zoom" konferences laikā

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Pixabay

Pagājušajā nedēļā ASV raidsabiedrības CNN analītiķis un laikraksta "The New Yorker" reportieris Džefrijs Tobins atstādināts no amata pēc tam, kad viņš atkailinājies "Zoom" videozvana laikā, vēsta CNN.

Džefrijam Tobinam bija paredzēts nozīmīgs darbs, atspoguļojot Augstākās tiesas tiesneša izvēli un gaidāmajās ASV prezidenta vēlēšanas.

Misēklis noticis, sazvanoties ar kolēģiem populārajā vietnē "Zoom". Tobins ir uz laiku atstādināts no darba pienākumiem, notiek apstākļu izmeklēšana. "Džefrijs Tobins palūdza brīvu laiku, lai tiktu galā ar personīgas dabas jautājumu, un mēs to piešķīrām," stāsta CNN pārstāvis.

Šobrīd nav zināms, kad Tobins atgriezīsies darbā. Tobinam drīzumā bija paredzēts pasākums par viņa sarakstīto grāmatu par Donaldu Trampu, kas arī atlikts. 

"Es pieļāvu apkaunojoši muļķīgu kļūdu, jo domāju, ka mana kamera ir izslēgta," sacīja Tobins. "Es atvainojos savai sievai, ģimenei, draugiem un kolēģiem."

"Es tiešām domāju, ka neviens mani neredzēs "Zoom" videozvanā, jo man šķita, ka esmu atslēdzis video pārraidīšanu", viņš piebilda.