Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

Skandalozais blogeris "Mellstroy" tiešraidē nežēlīgi uzbrucis jaunai influencerei (3)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Skandalozais blogeris Andrejs Burims, plašāk pazīstams ar vārdu "Mellstroy", kura strīmi iegūst miljoniem skatījumu, tiešraidē sācis nežēlīgi sist sievieti Aļonu Jefremovu.  

Video redzams, kā Andrejs satver jauno sievieti aiz kakla un vairākas reizes sit viņas galvu pret galdu, pēc tam spēcīgi pagrūž ārā no kadra. Jāatzīmē, ka tas viss notika pasākumā, kurā piedalījās arī Burima kolēģi.

Ievainotā Aļona Jefremova izrādījās influencere, kurai ir vairāk nekā 40 tūkstoši "Instagram" sekotāju. 

Burims steidzās izdzēst tiešraides ierakstu, taču šokētie lietotāji videoklipu jau bija paspējuši saglabāt. 

Aļona savā "Instagram" kontā ievietoja vairākus videoklipus, kuros atklāja, ka viņai ir diagnosticēti mīksto audu sasitumi. Meitene arī sacīja, ka dodas uz policiju, lai iesniegtu ziņojumu pret savu varmāku. Lietotāji nekavējoties sadalījās divās nometnēs: daži izteica līdzjūtību upurei, kamēr citi pauda viedokli, ka tas viss bijis tikai PR, lai popularizētu jaunos straumētājus. 

"Šī persona ir garīgi nestabila un var nopietni fiziski kaitēt veselībai. Es zinu, ka ir notikušas līdzīgas situācijas," rakstīja Aļona.

Vēlāk sieviete paziņoja, ka viņa pieprasīs miljonu rubļu kompensāciju no sava uzbrucēja. Pats Burims viņai jau piedāvājis 100 tūkstošus, lai kaut nedaudz apslāpētu skandālu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Алёша (@_cyberbabe_) on

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu