C 25.02.2021.

Video ⟩ Policija Jelgavā uz karstām pēdām aiztur lapu pūtēja zagli

Kļavas lapas.

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Pirmdien, 26. oktobrī, Jelgavā kādai sievietei tika nozagts lapu pūtējs "Echo". Neilgi pēc noziedzīgā nodarījuma izdarīšanas, pateicoties Jelgavas pašvaldības policistu vērībai, tika aizturēts vīrietis, pie kura atrada nelikumīgi piesavināto dārza tehniku.

Pirmdien, 26. oktobrī, kāda sieviete, izmantojot lapu pūtēju, uzkopa teritoriju pie vienas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Jelgavā. Kamēr viņa uz īsu brīdi nolika lapu pūtēju malā un turpināja darbu ar grābekli un ķerru, kāds garnadzis izmantoja izdevību un nozaga bez uzraudzības atstāto ierīci.

Kā TV3 raidījumam "Degpunktā" pastāstīja aculieciniece, tas bijis sekunžu jautājums.

Par laimi, sieviete ievēroja iespējamo vainīgo personu un nekavējoties sazinājās ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa likumsargiem, un ziņoja par zādzību.

Policisti uzsāka kriminālprocesu, kā arī par notikušo informēja Jelgavas pašvaldības policiju, kas neilgi pēc noziedzīgā nodarījuma izdarīšanas Jelgavas centrā pamanīja vīrieti, kurš atbilda meklēšanā izsludinātās personas pazīmēm.

Pašvaldības policisti aizturēja aizturēja iespējamo garnadzi, viņu nodeva Valsts policijai, kā arī atguva nozagto lapu pūtēju, kas tajā pašā dienā tika nodots tā likumīgajai īpašniecei.

Aizturētais, 1969. gadā dzimušais vīrietis, jau agrāk ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziegumu izdarīšanu. Kriminālprocess, kas tika uzsākts pēc Krimināllikuma 180. panta par zādzību nelielā apmērā, 27. oktobrī tika nodots kriminālvajāšanas uzsākšanai Jelgavas prokuratūrai.

Par minētā nozieguma izdarīšanu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Video: "Degpunktā" sižets

Aktuālākās ziņas