O 2.03.2021.

Latvijas U-20 hokeja izlasei septiņi Covid-19 gadījumi liegs piedalīties pārbaudes turnīrā

Latvijas U-20 hokejisti

FOTO: Latvijas Hokeja federācijas Facebook lapa

Latvijas U-20 hokeja izlasei septiņi Covid-19 gadījumi liegs piedalīties pārbaudes turnīrā Austrijā, ziņo Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Atbilstoši LHF Covid-19 protokoliem Latvijas nacionālās izlases un Latvijas U-20 izlases spēlētājiem pirms nākamnedēļ gaidāmajiem turnīriem tika veiktas Covid-19 analīzes, lai pirmdien droši sāktu darbu treniņnometnē.

LHF ziņo, ka Latvijas nacionālās izlases spēlētājiem, treneriem un apkalpojošam personālam analīzes izrādījās negatīvas un Latvijas izlase pirmdien pilnvērtīgi uzsāks gatavošanos "Deutchland Cup" turnīram.

Turpretī septiņiem Latvijas U-20 izlases spēlētājiem testu rezultāti izrādījās pozitīvi, un šie hokejisti patlaban atrodas karantīnā.

LHF norāda, ka ir apzinātas arī kontaktpersonas, kuras patlaban atrodas pašizolācijā. Tāpat par situāciju informēti ir arī attiecīgie klubi un spēlētāju vecāki. Drošības un veselības apsvērumu dēļ, lai pasargātu spēlētājus, Latvijas U-20 izlase nesāks treniņnometni un nedosies uz nākamnedēļ gaidāmo "St.Polten" turnīru Austrijā.

"St.Polten" turnīrā latviešiem nākamnedēļ bija paredzēti mači ar vienaudžiem no Austrijas un Ungārijas.

Latvijas hokeja saime šoruden piedzīvojusi vairākus Covid-19 uzliesmojumus. Covid-19 dēļ divreiz pašizolācijā bija jādodas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandai Rīgas "Dinamo", tāpat pozitīvi gadījumi tika konstatēti Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienībā "Rīga", kā arī "Optibet" Latvijas Hokeja līgas (OHL) klubos Daugavpils "Dinaburga" un "Zemgale"/LLU.

Redaktors iesaka