P, 26.09.2022.

Magone krīt fanu nežēlastībā, piedāvājot mainīt savu Sibīrijas haskiju pret citu suni, kurš "māk riet"

Apollo.lv
Magone krīt fanu nežēlastībā, piedāvājot mainīt savu Sibīrijas haskiju pret citu suni, kurš "māk riet"
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 15
Foto: Facebook/ Magone Šutoviene/ Ekrānuzņēmums no video

Realitātes šovu zvaigzne Magone Šutoviene izpelnījusies skarbu kritiku pēc viņas jaunākā ieraksta sociālajos tīklos. 

Atgādinām, ka nesen Magone nonāca PVD redzeslokā un viņai tika atteikta jauna suņa adoptēšana. Viņas ģimenē jau ir viens suns – haskija šķirnes kucīte, taču tā nerejot un māju nesargājot. Vēl vairāk - skandalozā ģimene jau iepriekš izpelnījusies kritiku gan par to, ka suns tiek turēts pie ķēdes, gan to, ka četrkājainais mīlulis nav sterilizēts.

"Jūsu plāns ir ārpus jebkādas kritikas, jo jūs esat iedomājušies, ka ielaidīsiet suni pagalmā un viņš jūs apsargās. Lai izaudzinātu sargsuni, ar viņu jādarbojas katru dienu vairāku gadu garumā,” Magonei un Žanim norādīja dzīvnieku patversmes pārstāve.

Nu Magone izlēmusi iemainīt savu suni pret kādu citu. 

"Žanis beidzot atzīst, ka kļūdījies, haskijs nav suns, kas mums vajadzīgs, tāpēc visi kopā pieņēmām lēmumu apmainīt Sibīrijas haskiju Šū pret laukos un mūsu apstākļos noderīgāku suni, kas vismaz māk riet bez divu gadu psihologiem, kinologiem un dārga trenera... Čipota, špricēta pret trakumsērgu, ir pase, vecums 1,5 gadi," rakstīja Magone, piebilstot, ka suņukam patīk arī medīt. 

Šāds paziņojums izraisīja pamatīgu sašutumu Magones fanu vidū. Daudzi bija neizpratnē, kā tā vienkārši var kādam atdot ģimenes mīluli. 

"Es nespēju noticēt, ka tā vienkārši kā lietu spējat atdot iemīļotu suni!", "Kā var tā kā nevajadzīgu lietu atdot sunīti, jo viņš mums neder. Tādiem cilvēkiem nevienu dzīvnieku nevar uzticēt!", "Nesaprotu, kā var tā vienkārši ņemt un atteikties no sava suņa!", "Kā var vienkārši "apmainīt"? Man nav ko teikt. Tas taču tikpat kā ģimenes loceklis!" - bija daži no komentāriem, kas lasāmi pie ieraksta. 

Bija gan arī tādi, kas aizstāvēja Magoni, rakstot, ka viņa "vismaz piedāvā suni citam, nevis pamet ceļa malā". 

Atgādinām, ka Magone jau iepriekš pauda neizpratni par to, kādēļ suns būtu jāmāca sargāt teritoriju. 

"Priekš kam man liels, pieaudzis suns būtu jāmāca? Iznāk tā, ka sunim vajag psihologu, divus gadus treneri, apmācību un vēl kaut ko? Manā pieredzē tāda situācija nav bijusi. Man liekas, ka tas ir absurds – kāpēc lauku krancim būtu jāiet pie psihologa dziedēt vecās rētas? Lai varētu es viņu paņemt, man par to ir jāsamaksā gan treneriem, gan suņu psihologiem, gan kino-kana – kādam tur," sprieda Magone.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu