Bejonse dalās ar bērnu audzināšanas padomiem pandēmijas laikam

Bejonce Noulza "BET Awards" laikā 2020. gada vasarā. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Reuters / Scanpix

Popmūzikas dziedātāja Bejonse Noulza ar savu vīru, reperi Jay-Z, audzina astoņus gadus vecu meitu un sarunā ar britu "Vouge" izdevumu atklāj, ka globālās pandēmijas laikā ir guvusi vērtīgas atziņas par bērnu audzināšanu un ģimenes dzīvi.

Dziedātāja atzinusi, ka pēdējos mēnešus ir orientējusies uz savu ģimeni, kurā aug trīs bērni, taču īpašu uzmanību pievērš attiecībām ar vīru, reperi Jay-Z, un astoņus gadus veco meitu Blū Aiviju.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

"Esmu iemācījusies labāk un rūpīgāk ieklausīties. Blū ir ļoti gudra meitene, un viņa apzinās, ka pasaulē notiek pārmaiņas. Mans vecāka pienākums ir darīt visu iespējamo, lai saglabātu mūsu ģimenes pasauli tik pozitīvu un drošu, cik vien iespējams," intervijā stāstījusi Noulza.

FOTO: AFP / Scanpix

Citiem vecākiem, kuri cīnās ar tikpat izaicinošām sarunām ar saviem bērniem, viņa uzsver, ka vajag "viņus mīlēt stiprāk nekā jebkad agrāk", piebilstot, ka "es bērniem daru zināmu, ka viņi nekad nav par mazu, lai palīdzētu mainīt pasauli! Es nekad nenovērtēju par zemu viņu domas un jūtas, un ieklausos viņos, lai saprastu, kā bērnus ietekmē patreizējā situācija."

Benonse uzskata, ka vissvarīgākais vecāku darbs ir bruģēt drošu ceļu cauri šim pārmaiņu pilnajam laikam.

"Jums jāuzslavē savi bērni, bet vislabāk bērnu mācīt pašam kļūt par lielisku piemēru!"

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!