Linitas Mediņas bijušais mīļotais skarbi komentē kantridziedātājas apsūdzības par vajāšanu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Linita Mediņa un Guntars Avdejevs
Linita Mediņa un Guntars Avdejevs Foto: instagram/linita.medina.music

Nupat tapa zināms, ka kantridziedātāja Linita Mediņa, kura vēl septembrī bija gatava pavadīt visu atlikušo mūžu ar ogrēnieti Guntaru Avdejevu, nu vērsusies pret vīrieti policijā par vajāšanu. Šādas apsūdzības skarbi noraida pats Guntars. 

Atgādinām, ka Mediņa izdevumam "Privātā Dzīve" apstiprināja, ka jau trīs nedēļas abi ir šķirti un ka šķiršanās iniciatore bijusi viņa. Taču bijušā drauga rīcība pēc attiecību izjukšanas Linitu biedē: "Viņš man rakstīja pa 50 ziņām dienā, līdz viņu nobloķēju. Pēc tam sāka rakstīt maniem radiniekiem, draugiem un nedraugiem.

Viņš siro ap manu māju, fotografē, filmē logus – viņš mani vienkārši vajā. Tas nav normāli, tāpēc vērsos policijā un uzrakstīju iesniegumu par vajāšanu."

Guntars vietnē "Facebook" dalījās pārdomās par šādām apsūdzībām:

"Tā sajūta, kad pamodies kā vajātājs un slavenību fotogrāfs. NOPIETNI?

Izlasot tikai to vienu apgalvojumu kārtējā intervijā, rodas jautājums. Cik loģiski ir tas, ka, ceļoties uz darbu 5.20, visu dienu intensīvi norukājot, pēc darba ap sešiem puika brauktu AR VILCIENU līdz pilsētai J, pēc tam ar autobusu līdz ciematam T, lai pa tumsu staigātu ap Karalienes pili un fotografētu logus? Un vēl vajātu. Un pēc tam to visu ceļu atpakaļ līdz pilsētai O. NOPIETNI?" sašutumu neslēpa Guntars. 

Tāpat viņš pie pārdomām pievienoja kādu atziņu: "Esiet kopā tikai ar tiem, kas ceļ jūs uz augšu, jo dzīve ir pilna ar tādiem, kas grib tevi novilkt lejā." 

Atgādinām, ka Mediņa pērnā gada pavasarī izšķīrās ar 14 gadus jaunāko vīru Uldi. Abi bija kopā 12 gadus.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām