Sv, 3.12.2023.

VIDEO ⟩ Internetu aizkustina 81 gadu vecs mīlnieks, kurš muzicē pie slimnīcas, kur ārstējas viņa sieva

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Facebook

Mūzika noteikti ir viena no mīlestības izpausmēm, tāpēc ir svarīgi allaž to klausīties vai spēlēt. Īpaši Covid-19 pandēmijas laikā, kad ierobežojumu dēļ ir ļoti niecīgas opcijas, kā izrādīt tuvību.

Itālijā 81 gadu vecajam Stefano Bozzini neļāva apmeklēt sievu, kura atrodas slimnīcā, tāpēc viņš nolēma pie slimnīcas loga mīļotājai ar akordeonu veltīt serenādes, vēstī raidsabiedrība CNN.

Aizkustinošo mirkli iemūžināja viņu dēls Mauricio, un kopš video publicēšanas sociālajos medijos, tas ir aizkustinājis neskaitāmus cilvēkus no visas pasaules.

Kamēr vīra sieva Karla Sači vēroja vīru pa slimnīcas otrā stāva loga, tikmēr "trubadūrs" spēlēja mīlas dziesmas uz sava akordeona.

Sarkanā džemperī, zilās džinsa biksēs un hūtē ar spalvu tērptais vīrs, aizsedzies ar sejas masku, muzicēja entuziasma pilns. Savukārt sieva ar divām citām pacientiem vēroja viņu pa logu.

Fonā var dzirdēt vīrieti, kurš runā itāliski, sakot "bravo" un "cik skaisti, šis vīrietis serenādē sievai, kura atrodas slimnīcā".

Slimnīcā netiek ārstēti pacienti ar Covid-19, taču apmeklētājiem tāpat nav atļauts iekļūt ēkā pandēmijas ierobežojumu dēļ.

Saskaņā ar Itālijas ziņu aģentūras ANSA pausto, Bozzini ir pensionēts Itālijas armijas Alpu kalnu kājnieku loceklis, un cepure, kas viņam video ir galvā, ir daļa no kājnieku formas tērpa.

Viņa vienība Bozzini saukusi par "Džanni Morandi no Alpu kalniem", jo viņš vienmēr spēlējis akordeonu, ziņo ANSA.

Pacilājošais video ir guvis ļoti lielu popularitāti sociālajos tīklos, arī Bozzini meita dalījusies ar foto un video, rakstot "Facebook": "Tas ir mans tētis.... vienīgais un īstais."

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu