S 23.01.2021.

Dienvidkorejā reģistrēts lielākais jauno Covid-19 gadījumu skaits kopš marta

Covid-19

FOTO: Reuters/ScanPix

Dienvidkoreja ceturtdien, 26. novembrī, paziņojusi par 583 jauniem Covid-19 gadījumiem, kas ir lielākais vienas dienas laikā reģistrēto Covid-19 gadījumu skaits astoņu mēnešu laikā, un varasiestādes nodēvējušas to par trešo jaunā koronavīrusa vilni.

Lielākā daļa jauno Covid-19 gadījumu reģistrēti Seulā un apkārtējā provincē, liecina Korejas Slimību kontroles un profilakses centra (KCDC) sniegtā informācija.

30 saslimušie ieradušies Dienvidkorejā no ārvalstīm.

Jauno Covid-19 gadījumu skaits Dienvidkorejā nav pārsniedzis 500 kopš 6.marta, kad KCDC ziņoja par 518 jauniem saslimšanas gadījumiem.

Dienvidkorejā līdz šim inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 32 318 cilvēkiem, no kuriem miruši 515, tostarp divi aizvadītajā diennaktī.

"Mēs tagad atrodamies situācijā, kad vīrusa uzliesmojumi var notikt jebkurā vietā, kur mēs dzīvojam," sacīja Dienvidkorejas veselības ministrs,

nodēvējot šo par trešo jaunā koronavīrusa vilni. Viņš aicināja cilvēkus stingri ievērot sociālās distancēšanās noteikumus.

Dienvidkoreja pagājušajā nedēļā atjaunoja ierobežojumus Seulā un valsts ziemeļaustrumos, kur novērojama straujāka vīrusa izplatīšanās.

Dienvidkoreja ir izpelnījusies atzinību par panākumiem cīņā ar Covid-19 un līdz šim tai izdevies izvairīties no plašu karantīnas režīmu ieviešanas.

Aktuālākās ziņas