Lētāk būtu bijis paņemt līdzi! Cik būtu izmaksājusi Kevina atstāšana "vienu pašu mājās"?

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Skitterphoto/Pexels

"Viens pats mājās" ir kļuvusi par Ziemassvētku kulta filma, kas gadu no gada priecē saimes visā pasaulē. Lielbritānijas kompānija "Swift Direct Blinds" aprēķinājusi, cik Makkalisteriem izmaksāja Kevina atstāšana mājās vienatnē.

Visi atjautīgie slazdi, kurus savās mājās uzstādīja Kevins Makkalisters, lai glābtos no slapjajiem bandītiem, izmaksāja aptuveni 10623 eiro.

Nokaitētā durvju roktura nomaiņa izmaksātu aptuveni 117 eiro, bet pagraba kāpņu salabošana – 820 eiro. Lai satīrītu līmi un spalvas, būtu nepieciešami 3510 eiro, bet, lai par jaunu izdekorētu māju pēc daudzajiem bojājumiem, būtu nepieciešami aptuveni 4000 eiro.

Citi Kevina radītie slazdi, piemēram gludekļa uzgāšanās uz sejas, kā arī salauztie plaukti un Ziemassvētku rotājumi, izmaksātu aptuveni 2100 eiro lielu summu.

Šajā aprēķinā nav iekļauti Harija un Mārfa ārstēšanās izdevumi, kas pēc Kevina slazdiem noteikti būtu pamatīgi. Tiesa, reālajā dzīvē diez vai kāds no viņiem būtu izdzīvojis.

Kādi secinājumi un mācība ir radusies pēc šiem aprēķiniem? Nekad neatstājiet Kevinu Makkalisteru vienu pašu mājās, jo tas var beigties ļoti dārgi visām iesaistītajām personām. Kā arī - ir vērts apdomāt par vienkāršas signalizācijas ieviešanu mājās.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!