C 13.05.2021.

Ļaudis metas apgalvot, ka puskailais vīrietis sapulcē aiz homofobiskā lietuviešu deputāta ir populārs mūziķis

Nupat Lietuvā plašu uzmanību guva kāds incidents - Lietuvas Seima kultūras komitejas virtuālās sanāksmes laikā deputātam Petram Gražulim, uz brīdi ieslēdzoties kamerai, līdzās bija redzams puskails vīrietis. Nu daudzi cilvēki metušies izteikt savas versijas, kas tad viņš ir.

Atgādinām, ka starpgadījums pievērsis Lietuvas sabiedrības uzmanību, jo Gražulis bieži nāk klajā ar izteikumiem, kas vērsti pret LGBT kopienu, kā arī ir protestējis pret praida gājieniem Viļņā.

Pēc incidenta vairāki sociālo tīklu lietotāji pamanīja līdzības starp puskailo vīrieti un slaveno lietuviešu mūziķi Gabrieļu Vageli. 

Intervijā portālam "15min.lt" mūziķis atzina, ka par fotogrāfiju saņēmis daudz ziņu, pat no radiniekiem.

Pirmais to, vai tikai tas nav Vagelis, vaicāja lietuviešu mūziķis Vaidotas Baumila sociālajos tīklos. Viņam netieši piekrita arī sociālo tīklu zvaigzne Agne Kulitaite, kura atzina, ka kailais vīrietis viņai atgādinājis lietuviešu mūziķi. 

"Sākumā fotogrāfiju man atsūtīja draugs. Man šķita, ka tā ir viltota, fotošops. Tad to atsūtīja mans brālis un citi draugi, un es sapratu, ka tas nav nekāds joks, tas ir patiess ekrānuzņēmums," intervijā sacīja Vagelis. 

Vaicāts, vai tas aiz Gražuļa ir bijis viņš, Vagelis sacīja: "Es neatceros šādu situāciju, tāpēc man ir grūti komentēt." 

1

Viņš gan piebilda, ka esot manāma atšķirība starp viņa un attēlā redzamā vīrieša krūšu apmatojumu. "Vienīgais ir tas, ka manas krūtis ir matainas, viņa nav. No tā ir iespējams saprast, ka tas neesmu es." 

Arī sociālajos tīklos Vagelis ievietoja konkrēto ekrānuzņēmumu, aprakstā vaicājot: "Tas esmu vai neesmu es?"