"Mums bažas rada tieši mazie veikali." Policija raizējas, ka alkohola un tabakas tirdzniecība daudzviet brīvdienās turpinās

LETA
"Mums bažas rada tieši mazie veikali." Policija raizējas, ka alkohola un tabakas tirdzniecība daudzviet brīvdienās turpinās
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6
Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto Foto: Paula Čurkste/LETA

Rīgas pašvaldības policijai (RPP) ārkārtējās situācijas laikā bažas rada alkohola un cigarešu nelikumīga tirgošana mazajos veikalos, šodien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atzina RPP priekšnieks Juris Lūkass.

Valdības noteiktie ierobežojumi paredz, ka brīvdienās aizliegts tirgot alkoholu un cigaretes. Aizvadītajā nedēļas nogalē policija apsekoja aptuveni 332 mazumtirdzniecības objektus un veikti arī kontrolpirkumi, taču pārkāpumi netika konstatēti. 

"Mums bažas rada tieši mazie veikali un tagad ienāk informācija, ka atsevišķās vietās alkohola un tabakas tirgošanas aizlieguma neievērošana ir konstatēta," norādīja Lūkass.

Lūkass gan vērsa uzmanību, ka stājoties spēkā dažādiem valdības noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem, sākotnēji bija vērojams liels iedzīvotāju skaits, kas ierobežojumus neievēro. Tagad situācija esot mainījusies un patlaban lielākoties iedzīvotāji ievēro prasības.

Patlaban lielākā daļa pārkāpumu ir saistīti ar masku nelietošanu un pulcēšanās ierobežojumu neievērošanu.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu