Latvijas "Svingeri" iekaro Krieviju! Galvenajā lomā - Dmitrijs Nagijevs

Filmas "Svingeri" Latvijas pirmizrāde ar aktieriem 2016. gadā. No kreisās: Jekaterina Novosjolova, Andrejs Ēķis, Timo Diener (izplatītājs Igaunijā), Jan Uuspold, Elina Purde.

FOTO: Publicitātes foto

Krievijā jau pašlaik top populārās latviešu komēdijas "Svingeri" versija, kuru, tāpat kā Latvijā, veido kinoproducents un režisors Andrejs Ēķis. Galvenajā lomā šajā filmā būs Krievijā un Austrumeiropas valstīs populārais aktieris un televīzijas raidījumu vadītājs Dmitrijs Nagijevs, vēsta izdevums "Privātā Dzīve".

Režisors atklāj, ka šī gada februārī pirmizrādi ir piedzīvojusi filmas poļu versija, kas guvusi visai labus panākumus - pēc tā Ēķi uzmeklējuši krievu producenti, piedāvājot viņam režisora lomā sākt darbu pie "Svingeru" krievu versijas.

"Filmā vajadzīgi labākie aktieri valstī, jo tāda ir tās būtība. Krievu "Svingeru" versijā spēlēs Natālija Rudova, kura latviešu skatītājiem zināma no populāriem seriāliem, Irina Pegova, kas ir pieprasīta gan teātrī, gan kino, Iļja Noskovs un, protams, pats Nagijevs," atklāj Ēķis, piebilstot, ka populārā aktiera piesaistīšana nav bijis "lēts prieks". 

Ēķis min, ka Nagijevs dienā honorārā saņem tikpat, cik "pārējie iesaistītie aktieri kopā". 

Krievijas mediji vēsta, ka Nagijeva honorārs par vienu filmēšanās dienu sasniedzot pat 5500 eiro.

Filmēšanas posma noslēgums ir gaidāms nākamā gada pirmajos mēnešos, savukārt pirmizrāde - uz nākamo gadu miju.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!