O, 27.09.2022.

Jauniešiem visā Latvijā piedāvā bez maksas piedalīties foto un video veidošanas meistarklasēs

Apollo.lv
Jauniešiem visā Latvijā piedāvā bez maksas piedalīties foto un video veidošanas meistarklasēs
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Chermiti Mohamed/Unsplash

Jauniešu organizācija "Avantis" un "Young Media Sharks" jaunajā gadā dāvina iespēju jauniešiem no visas Latvijas piedalīties tiešsaistes meistarklasēs un kompetentu jomas pārstāvju pavadībā apgūt video veidošanas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas, informē "Young Media Sharks" producente Ilona Bičevska. 

Šā gada 16. un 17. janvārī jauniešiem no visas Latvijas būs iespēja piedalīties tiešsaistes meistarklasēs, kurās varēs apgūt foto un video veidošanas un montāžās pamatus un praktiskās iemaņas.

Pateicoties Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministrijas atbalstam, meistarklases jauniešiem ir bez maksas.

Foto meistarklases vadīs aģentūras "Picture Agency" dibinātājs, viens no pieredzējušākajiem fotogrāfiem Latvijā - Gatis Rozenfelds. Video un montāžas pamatus varēs apgūt pie "Young Media Sharks" jaunajiem speciālistiem Emīla Smiļģa un Mārtiņa Taukača. Emīls fotografējis, filmējis, montējis ļoti daudzus jauniešu projektus, veidojis reklāmu festivāla "Lampa" jauniešu programmai "Īssavienojums".

Savukārt Mārtiņš Taukačs ir jauns, ambiciozs video jomas profesionālis, kas, pateicoties savām uzņēmējdarbības prasmēm un pieredzei video veidošanā, "pilngadību" oficiāli ieguvis 17 gados.

Meistarklasē varēs arī smelties iedvesmu no populāro jauno mūzikas grupu klipu autora un reklāmas video veidotāja Elvja Lāča. Elvis ir veidojis video darbus gan Latvijas, gan ārzemju tirgum un pazīstams ar aizraujošo un unikālo pēcapstrādi. Viņš ir autors arī vairākiem mūzikas grupas "Singapūras satīns" videoklipiem.

Jaunieši meistarklasēs ne tikai apgūs teorētiskās zināšanas, bet arī paši radīs saturu. Pieteikties meistaklasei var līdz 14. janvārim.

Praktisko darbnīcu dalībnieku skaits ir ierobežots!

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!  

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu