Kas gaidāms skatītāju iemīļotā šova "Slavenības. Bez filtra" jaunajā sezonā? (3)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes

STV Pirmā! skatītāju iemīļotais realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra” atgriežas ar jauniem varoņiem.

Šova zvaigznēm – dziedātājai Samantai Tīnai un plaši apspriestajai Magonei Šutovienei pievienojas Latvijas spilgtākais pāris – multimākslinieks Kašers ar savu mīļoto vīrieti Jāni.

Populārais uzņēmēju tandēms - Kašers un Jānis “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem ne tikai atvērs mājokļa durvis un izrādīs, kā iekārtojuši savas ģimenes ligzdiņu, bet arī atklās līdz šim nezināmus faktus par abu privāto dzīvi – to, kā iepazinušies un kā pāra ģimenē tiek dalīti pienākumi?

Tāpat skatītāji kopā ar sirsnīgo ģimeni gatavosies kāzām un šķetinās nevienu vien juridisku šķērsli, lai tik ilgi gaidīto notikumu varētu īstenot. “Iespējams, liela sabiedrības daļa domā citādāk, taču mēs ar Jāni esam gluži vienkārša ģimene un mūsu starpā valda tikpat harmoniska sadzīve kā heteroseksuālu pāru attiecībās.

Mūsu savienībā, dzīves uztverē un arī biznesā īpaši spēcīgs fundaments ir mīlestība, tāpēc vēlamies ne tikai lauzt stereotipus par viendzimuma pāriem - to, ka mūsu dzīve nav tikai vienas vienīgas ballītes un ka arī homoseksuālā ģimenē var tikt svinētas kāzas, bet arī ar iedvesmot ar radošām idejām un darbiem.

Sociālajos tīklos mums ik dienu seko vairāki tūkstoši cilvēku, kurus interesē tas, ko mēs darām un kā domājam. Taču līdz šim privātās dzīves notikumus esam turējuši ārpus interneta vides, tāpēc “Slavenības. Bez filtra” būs unikāla iespēja beidzot ielūkoties un izprast, kā mēs ar Jāni dzīvojam – uz kādām vērtībām balstītas mūsu attiecības, kā paiet mūsu ikdiena un kā plecu pie pleca attīstām “Kasher Bloom” zīmolu. Tāpat gatavosimies ilgi gaidītajam notikumam – laulībām un centīsimies būt pavisam vienkārši - tādi kā esam, neko netēlojot un bez filtra,” par savu dalību realitātes šovā saka Kašers.

Arī Magones Šutovienes dzīvē gaidāmi spraigi pavērsieni – Žanis arvien uzstājīgāk izteiks vēlmi doties peļņā uz ārzemēm un steigsies krāmēt ceļa somas. Vai Magone būs gatava vīru laist uz tālajām zemēm un  rūpes par bērniem un saimniecību ņemt uz saviem pleciem? Tāpat viņa izmisīgi turpinās sava bioloģiskā tēva meklējumus, risinās saspīlētās attiecības ar vīru un kaimiņiem, savas sajūtas un pārdzīvojumus iekļaujot otrajā dzejoļu krājumā, kurš pavisam drīz ieraudzīs dienas gaismu.

Savukārt dziedātāja Samanta Tīna būs gatava parādīt, ka patiesi talantīgiem māksliniekiem pat pandēmijas laiks nav šķērslis, lai radoši izpaustos. Viņa skatītājus ievedīs "Eirovīzijas" dziesmu konkursa aizkulisēs un tuvplānā parādīs, cik patiesībā smags darbs slēpjas aiz katra šova. Samantas ceļi jaunajā "Slavenības. Bez filtra" sezonā arvien biežāk vedīs arī uz dzimto pusi Tukumā.

Dziedātājas attiecību statuss šobrīd ir "brīva" un šo laiku viņa apņēmusies pilnībā veltīt sev, kā arī stiprināt saikni ar saviem tuviniekiem – vecākiem, māsu un viņas ģimeni. Samanta vienmēr ļoti mīlējusi bērnus un tā kā pagaidām pašai savu atvašu nav, viņa arvien vairāk laika pavadīs ar sev tik mīļajiem māsas bērniem, atklās, kā pašas spēkiem tiek galā ar mājas darbiem un kas zina, iespējams, ļausies arī jaunām attiecībām.

Nepalaid garām  realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” jaunā sezona jau no 25. janvāra, no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 18:30 un 21:05 STV Pirmā!.

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu