O 26.01.2021.

Uz nenoteiktu laiku atcels vairākus maršrutu Rīga-Talsi un Rīga-Daugavpils autobusu reisus

AS "Rīgas starptautiskā autoosta" teritorija

FOTO: Evija Trifanova / LETA

Samazinoties pasažieru skaitam, uz nenoteiktu laiku tiks apturēti vairāki maršrutu Rīga-Talsi un Rīga-Daugavpils autobusu reisi, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā.

No sestdienas, 16. janvāra, uz nenoteiktu laiku nekursēs četri Rīga-Talsi autobusi, kas no Talsu autoostas sestdienās un svētdienās izbrauc plkst. 5.15 un plkst. 14.30, bet no Rīgas starptautiskās autoostas - plkst. 16.45 un plkst. 17.45.

Savukārt maršrutā Rīga-Daugavpils no svētdienas, 17. janvāra, tiek atcelti divi reisi - viens, kas no Daugavpils autoostas svētdienās izbrauc plkst. 20, otrs - no Rīgas starptautiskās autoostas pirmdienās plkst. 4.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Aktuālākās ziņas