"Rīgas" hokejisti svin uzvaru MHL mačā

HK "Rīga" hokejisti
HK "Rīga" hokejisti Foto: Kaspars Volonts/hkr.lv

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda "Rīga" svētdien svinēja uzvaru regulārā čempionāta spēlē.

Rīdzinieki savā laukumā ar rezultātu 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) pārspēja Čehovas "Russkije Vitjazi" komandu.

Laukuma saimniekus jau spēles ceturtajā minūtē vadībā izvirzīja Artūrs Brikmanis, kurš nekļūdīgi izpildīja plaukstas metienu. Astoņas minūtes vēlāk viens pret pretinieku vārtsargu nonāca "Rīgas" jaunākais hokejists Sandis Vilmanis, kurš guva savus pirmo vārtus MHL - 2:0.

Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Mikus Mintautišķis no zilās līnijas vēl vairāk nostiprināja rīdziniekus vadībā. Minūti vēlāk pretinieki guva savus pirmo vārtus spēlē, liedzot Ērikam Vītolam svinēt "sauso" uzvaru.

Brikmanis un Mintautišķis spēli noslēdza ar diviem punktiem.

Pirmdien abas komandas aizvadīs vēl vienu savstarpējo spēli.

"Rīga" ar 44 punktiem 55 spēlēs Rietumu grupā ieņem 13.vietu, bet "Russkije Vitjazi" ar 67 punktiem 61 mačā atrodas desmitajā vietā.

"Rīga" iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas "Loko".