Sv, 10.12.2023.

Nolaupītie Lady Gaga mīluļi atdoti mūziķei. Sašautais suņu staidzinātājs dalās ar pirmo paziņojumu pēc notikušā

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lady Gaga
Lady Gaga Foto: EPA/Scanpix

24. februārī Losandželosā tika sašauts amerikāņu dziedātājas Lēdijas Gāgas (Lady Gaga) suņu staidzinātājs, savukārt viņas divi franču buldogi tika nolaupīti. Tagad tapis zināms, ka dzīvnieki sveiki un veseli nogādāti pie dziedātājas. 

24. februāra vakarā ap pulksten 22.00 kāds vīrietis tika sašauts laupīšanas laikā un nogādāts slimnīcā. Viņa stāvoklis tika raksturots kā stabils. 

Laupītājs no cietušā paņēma divus franču buldogus un pameta notikuma vietu baltā sedanā. Dziedātāja piedāvāja atlīdzību 500 000 ASV dolāru (aptuveni 412 tūkstoši eiro) tam, pie kura atrodas viņas divi suņi - Kodži un Gustavs. 

Trīs dienas vēlāk kāda sieviete nodeva suņus Losandželosas policijas departamentā. 

"Sieviete atrada suņus un sazinājās ar Lady Gaga personālu, lai tos atdotu. Sievietes identitāte un suņu atrašanas vieta paliks konfidenciāla aktīvas kriminālizmeklēšanas dēļ un viņas drošības labad," sacīja policijas departamenta pārstāvji.

"Suņiem viss ir labi. Mums tos lika pārbaudīt pie veterinārārsta, un viss ir kārtībā. Ģimene ir ārkārtīgi laimīga," sacīja zvaigznes tēvs Džo Džermanots.

Arī dziedātājas suņu staidzinātājs Raiens Fišers pēc gūtā ievainojuma sācis atlabt. Fišeram laupīšanas laikā iešauts krūtīs. Laupītājs no cietušā paņēma divus franču buldogus, taču trešā franču buldoga kucīte vārdā Mis Āzija tika atstāta.

Fišers norādīja, ka viņš ir bijis "ļoti tuvu nāvei".

"Mani paniskie kliedzieni aprima, kad ieraudzīju Āziju. Es pateicos viņai par visiem pārdzīvojumiem, kurus kopā piedzīvojām, un atvainojos, ka nevarēju nosargāt viņas brāļus," vietnē "Instagram" rakstīja Fišers. 

Staidzinātājs piebilda, ka ir pateicīgs Lady Gaga par atbalstu, ko viņa dāvājusi gan sašautajam vīrietim, gan viņa ģimenei, neskatoties uz to, ka "bija pazuduši viņas bērni".

Lady Gaga mājdzīvnieki bijuši kopā ar dziedātāju kopš 2015. gada.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu