Kalniņš paliek rezervē "Jokerit" otrajā zaudējumā Gagarina kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš piektdien palika rezervē Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas spēlē, viņa pārstāvētajai Helsinku "Jokerit" komandai ciešot zaudējumu.

"Jokerit" Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē viesos ar rezultātu 0:5 (0:1, 0:1, 0:3) kapitulēja Jaroslavļas "Lokomotiv", sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-2.

Kalniņš nespēlēja arī otrajā Gagarina kausa spēlē, bet Anderss Lindbeks "Jokerit" vārtos neitralizēja 29 no 34 pretinieku metieniem.

"Lokomotiv" komandā ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Vladimirs Tkačovs, tāpat divi vārti bija Andrē Petešonam, kurš pievienoja arī vienu rezultatīvi piespēli.

Mačs izvērtās asā cīņā, abām komandām kopā iekrājot 78 soda minūtes, 61 no tām - viesu hokejistiem.

Sērijas trešā spēle notiks svētdien Jaroslavļā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.