P, 26.09.2022.

"Kā mamma to varēja?" Magone atklāj, kādas šobrīd ir viņas attiecības ar māti

Apollo.lv
"Kā mamma to varēja?" Magone atklāj, kādas šobrīd ir viņas attiecības ar māti
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Ceturtdienas vakarā pie “STV Pirmā!” skatītājiem nonāca Andra Kiviča saruna ar, iespējams, apspriestāko šovbiznesa zvaigzni – Magoni Šutovieni.

Magones attiecības ar māti“ Slavenības. Bez filtra” skatītājiem bijušas gluži kā “karsts kartupelis”. Kā iepriekš atklājusi Magone – māte meitu aicinājusi atgriezties no Anglijas un vēlīgi solījusi iespēju saimniekot viņas mājā Priekulē. Taču tad domas mainījusi un savu īpašumu meitai tomēr atteikusies novēlēt.

Turpretim Magone un viņas vīrs – lietuvietis Žanis, uzstājuši, ka viņi grib saimniekot un līdzekļus ieguldīt savā mājoklī, nevis mātes īpašumā, kura nemitīgi maina domas, liekot noprast, ka ģimene var kādā dienā vispār palikt bez pajumtes.

Neredzot galu nesaskaņām, Šutovu ģimene lūkojās pēc jaunas mājvietas - teica ardievas Priekulei un pārvācās uz Magones dzimto pusi - Gulbeni. Pēc tam Magone centās atjaunot attiecības ar māti un devās viņu apciemot, taču, kā pati saka – tikusi atraidīta un “dabūjusi ar kalašu pa muti”.

Nu intervijā Andrim Kivičam viņa pastāstījusi, kādas šobrīd ir abu sieviešu attiecības un izsaka aizdomas, ka nesaskaņu pamatā ir strīds par mantas sadali.

“Man liekas, ka tur iesaistīta kāda otra puse. Tā mana bijusī druška varbūt. Tie, kas palīdz un kuriem ir personiskas intereses mantas sakarā,” saka magone un turpina: “Man atņēma visu, māsai tāpat, un norakstīja uz mazbērniem. Roberts ir tagad īpašnieks, bet ko dara Oskars? Oskars noņem man bērnu, savāc sev mammas īpašumu par 150 štukām, jo tur daudz zemes! Un viss, Magone sēž tāda plika par visu savu darbu, visām asarām, ko esmu lējusi un darījusi. Nav česna, protams! Man sāp un ir daudz pārmetumu – kā mamma to varēja un kā viņa tagad to var?” saka Magone, kurai tā arī nav izdevies šo jautājumu izrunāt ar mammu, jo viņa uz meitas ziņām neatbild.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu