Zināmas jaunas detaļas par traģisko negadījumu, kad nodegušā auto tika atrasts sadedzis cilvēks (4)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ceļu policijas auto. Ilustratīvs attēls.
Ceļu policijas auto. Ilustratīvs attēls. Foto: LETA

Līgatnes novadā pirmdienas rītā automašīnā atrasts sadedzis cilvēks, un viena no galvenajām vietējo versijām par viņa nāves cēloņiem ir pašnāvība, kamēr kārtības sargi norāda, – izmeklēšanai nav pamata domāt par auto šofera labprātīgu šķiršanos no dzīves, vēsta raidījums "Degpunktā".

Jaunā darba nedēļa ar pavisam neierastu izsaukumu sākusies policistiem, glābējiem un mediķiem, kuri pirmdienas, 15. marta, rītā, neilgi pēc plkst. 9, saņēmuši palīgā saucienu no Līgatnes novada.

Tur – uz vietējās nozīmes ceļa, kas ved no Ķopām uz Ratniekiem, kāds pamanījis nodegušo vieglo auto "Citroen C3". Turklāt auto vrakā esot bijušas redzamas arī cilvēka mirstīgās atliekas.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa priekšnieks Aldis Pāže norāda, ka par minēto faktu tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas – par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību.

Kārtības sargi norāda, ka redzētais liecinājis, ka automobilis pirms aizdegšanās nav cietis ceļu satiksmes negadījumā. Turklāt nekas no notikuma vietā fiksētā nav vedinājis domāt, ka bojāgājušais būtu kļuvis par kāda nozieguma upuri.

Vīrieša iespējamā personība ir noskaidrota, – viņš ir, iespējams, 1995. gadā dzimis vīrietis, taču minētā personības pilnīgai identificēšanai ir nozīmētas ekspertīzes.

Lai arī kārtības sargi norāda, ka šobrīd izmeklēšanai nav pamata domāt, ka auto šoferis labprātīgi šķīries no dzīves, tā ir viena no galvenajām, vietējo iedzīvotāju versijām.

Vietējais iedzīvotājs Anrijs stāsta, ka bojāgājušais jau pirms divām nedēļām ir runājis, ka "negribot vairs dzīvot un taisījies veikt pašnāvību".

Kā stāsta vietējie, vīrietim bijis arī bērns, kurš tagad palicis bez tēva.

Patiesību par notikušo atklās kriminālistikas eksperti un izmeklētāji, taču vismaz pagaidām šis notikums šķiet pavisam savāds. Auto nav iesaistīts kādā negadījumā, tā pilots nav cietis uzbrukumā, vai pats gribējis padarīts sev galu. Vienkārši braucamais aizdedzies, bet tajā sēdošais nav paspējis glābties.

Video: "Degpunktā" sižets

Komentāri (4)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu