Kulda ar rezultatīvu piespēli sekmē "Ice Tigers" uzvaru DEL čempionātā

Artūrs Kulda
Artūrs Kulda Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas aizsargs Artūrs Kulda sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē un palīdzēja savai komandai Nirnbergas "Ice Tigers" izcīnīt uzvaru.

"Ice Tigers" mājās ar 7:3 (2:0, 3:3, 2:0) sagrāva Izerlonas "Roosters" un pārtrauca septiņu zaudējumu sēriju.

Kulda rezultatīvi piespēlēja otrā perioda 18.minūtē, kad Daniels Šmolcs panāca 5:3 un nokārtoja sev "hat-trick".

Latvijas izlases aizsargs laukumā pavadīja 18 minūtes un 36 sekundes, no kurām 59 sekundes nospēlētas vairākumā, bet minūte un astoņas sekundes spēlētas mazākumā. Tāpat aizsargs bloķēja vienu metienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Trīs rezultatīvas piespēles "Ice Tigers" komandā iekrāja Kristofers Brauns, bet par vienu mazāk nopelnīja Lūks Adamss, Toms Džilberts, Brets Poloks un Taisons Maklelans. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Jūliuss Karers.

"Ice Tigers" ar 20 punktiem 25 spēlēs ir pārliecinoši pēdējā vietā starp deviņām Dienvidu grupas vienībām.

DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās - Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!