Greizsirdības māktais Žanis Magonei pieprasa šķiršanos

Apollo.lv
Greizsirdības māktais Žanis Magonei pieprasa šķiršanos
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5

STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” fani pamanījuši, ka kopš došanās peļņā uz ārzemēm, nekas nav zināms par Magones vīru Žani - viņa līdz šim noslēpumaini klusējusi par mīļotā gaitām, liekot uzvirmot baumu vilnim, vai tik abu laulībā nav iestājies atsalumus. 

Šova jaunākajā sērijā, kas pie skatītājiem nonāks 22. marta vakarā, šova zvaigzne gatava atklāt patiesību – abu attiecības tik tiešām draud sagraut greizsirdība.

Žanis esot pat pieprasījis šķiršanos, neatbild uz telefona zvaniem un nav apsveicis meitiņu Magnoliju Latviju dzimšanas dienā,

bet tad, kad tomēr paceļ klausuli, retās sarunas ar sievu ik reizi pārvēršoties par skaļu pārmetumu gūzmu.

Izrādās, nesaskaņu pamatā ir fakts, ka Magone savā mājā uzņēmusi kolēģi – dzejnieku, kurš viesojies pie viņas laikā, kad abi darbojušies pie jaunā vārsmu krājuma.

“Pēdējā laikā mūsu attiecības ir aizgājušas galīgi nekur. Tur ir strupceļš, man liekas, galīgais jau finišs. Mēs praktiski neesam sazinājušies normālā valodā. Tagad pēdējās sarunas, ko es vēl uzklausīju, bija lamas un pārmetumi kaut kādu četrdesmit minūšu garumā par to, ka es Latvijā uzdzīvoju ar vīriešiem, ka es vedu uz savu māju visādus te.

Vārdu sakot, es esmu tāda, kas nav viņa cienīga un neklātos ar tādu būt, un ir jāšķiras ārā un viss.

Jo viņš, redz, nevar piedot, ka pie manis ir bijis dzejnieks, ka mēs esam nodarbojušies ar mākslu un viņam neinteresē ar ko vēl – varējusi vest uz Gulbenes viesnīcu gulēt ar viņu tur, nevis viņa mājā!” abu attiecību līkločos ļauj ielūkoties Magone un piebilst, ka māju gan viņa esot izpirkusi pati par saviem līdzekļiem un Žanim neklātos to saukt par savu.

“Tagad ir tā, ka es īsti nezinu – vai viņš brauks mājās, vai nebrauks,” savai draudzenei Dainai klāsta Magone un, ja jau iesākusi šo sarunu, atklāti saka, ka ir vēl kāds sāpīgs fakts šai sakarā –

vīrs it kā aizbraucis peļņā, bet naudu ģimenei nesūta.

“Viņš aizbrauc, pusotru mēnesi ir darbā, bet mums naudu nedod. Nevienu pašu eiro! Viņš saka – es naudu nevaru iedot, jo man tur, ārzemēs, nav konta, bet bankas ciet. Es saku OK, izdomā citu variantu, jo man vajag bērniem ēst dot un es neesmu ar mieru viena pati par visu gādāt. Es vienkārši jūtos apčakarēta – vīrietis mani kāsa, cik nu man naudas bija, mans konts ir iztīrīts. Tagad viņš aizbrauca pelnīt sev un paziņoja, ka grib būt brīvs, jo es neesmu viņa cienīga!” sašutumu neslēpj izdarīgā sieviete.

“Tas Žanis, kas aizlidoja, viņa nav. Tagad ir svešs Žanis, kurš gatavs mani iznīcināt,” secina Magone.

Šovu zvaigzne ir pārliecināta, ka vīrietis, kurš uzticas un mīl savu sievu, zinās, ka viņa nav spējīga krāpt, nevis pie pirmās izdevības būs gatavas šķirties. Tiesa, pašam Žanim par notikušo būs pavisam cits viedoklis – kāds tas būs? Kā tālāk risināsies laulāto attiecības un vai abi būs gatavi izlīgumam, “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem atklāsies jau drīzumā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu