Pasaules čempionāta motokrosā Latvijas posms kalendārā pārcelts uz vēlāku laiku

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Motokrosa braucējs Ķegumā
Motokrosa braucējs Ķegumā Foto: Jānis Asaris, www.janisasaris.com

Pasaules čempionāta motokrosā sezona sāksies vēlāk, nekā plānots, arī Ķeguma posmam Latvijā pārceļoties no 20.jūnija uz 11.jūliju, informē sacensību rīkotāji.

Jau ziņots, ka februārī tika lēsts par pasaules čempionāta vēlāku uzsākšanu Covid-19 ierobežojumu dēļ apmēram par pusotru mēnesi, salīdzinot ar pierastajiem termiņiem.

Sacensības bija plānots uzsākt maija beigās Nīderlandē, taču tagad to norise pabīdīta uz vēlāku laiku. 

Tagad sezonu plānots atklāt 13.jūnijā Krievijas dienvidos bērnu nometnes "Orļonok" tuvumā. 27.jūnijā notiks Lielbritānijas "Lielās balvas" izcīņa, kam sekos Itālijas MXGP leģendārajā Madžoras trasē 4.jūlijā.

Vēl jūlijā notiks sacensības Latvijā (11.jūlijs), Nīderlandē (18.jūlijs) un Čehijā (25.jūlijs), bet augusts sāksies dziļajās Lommelas smiltīs Flandrijas MXGP (1.augusts). Pēc tam MXGP posms paredzēts 15.augustā Zviedrijā, kam sekos Somijas MXGP (22.augusts) un Turcijas MXGP 5.septembrī.

Papildinājums 2021.gada sacīkšu kalendārā ir Sardīnijas MXGP (19.septembris).

Čempionāts oktobrī turpināsies ar Vācijas (3.oktobris), Francijas (10.oktobris), Spānijas (17.oktobris), Portugāles (24.oktobris) un Trento MXGP (31.oktobris).

Sezona tiks noslēgta ar trim tālajiem posmiem Argentīnā 14.novembrī, kam sekos Āzijas GP Indonēzijā un Indonēzijas MXGP attiecīgi 28.novembrī un 5.decembrī.

Nemainīgs palicis Nāciju kausa norises datums (26.septembris), sacensībām nenorisinoties Imolas, bet Mantujas trasē.

Turklāt sīkāka informācija par 18. un 19.septembrī plānoto Eiropas Nāciju motokrosu tiks paziņota vēlāk.

Šosezon tiks izmantots tāds pats sacīkšu formāts kā pagājušajā gadā. Sacensības MXGP un MX2 klasēs notiks svētdien, bet EMX un WMX - sestdien.

Organizatori cer, ka ar vakcīnas palīdzību vasaras mēnešos būs iespēja beidzot sacensības klātienē vērot arī skatītājiem.

Organizatoru publicētā informācija liecina, ka Ķegumā sacensības notiks prestižākajā MXGP klasē, kā arī MX2 un "EMX Open", kas 2020.gada sezonā piedzīvoja debiju.

Pērn Ķegumā notika uzreiz trīs posmi, kas tika aizvadīti no 8. līdz 16.augustam.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu