Jauna informācija par laupīšanu pie "Ikea". Policija lūdz sabiedrības palīdzību (11)

Apollo.lv
Policija. Ilustratīvs foto
Policija. Ilustratīvs foto Foto: Shutterstock

Vakar, 7. aprīlī, ap pulksten 16.25 Valsts policijā saņemta informācija, ka Stopiņu novadā, stāvlaukumā pie lielveikala “IKEA” notikusi laupīšana, kurā nolaupītas ievērojamas materiālās vērtības. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Valsts policija lūdz atsaukties automašīnu vadītājus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem un kuri vakar laika posmā no pulksten 16.20 līdz 17.30 atradās veikals “IKEA” teritorijā un Juglas ielā virzienā līdz Brīvības gatvei.

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka laupīšanu vakar veikuši trīs vīrieši, kuri bija ģērbušies melnās drēbes un melnās maskās. Kopumā nolaupītas ievērojamas materiālās vērtības, tostarp liela naudas summa, kuras apmērs vēl tiek precizēts. Uzbrukumā bojāta arī automašīna, kurai izsisti priekšējie stikli.

Informāciju par to, ka uzbrukumā, iespējams, izmantoti šaujamieroči, policija kategoriski noraida. Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka uzbrucēji pārvietojušies ar “Audi A4” vai “Audi A6” markas automašīnu tumši zilā vai melnā krāsā.

Saņemot informāciju par noziedzīgo nodarījumu, uzreiz tika uzsākta izmeklēšana un veiktas pirmatnējās izmeklēšanas darbības. Tostarp Valsts policija visā Latvijā pastiprināja autotransporta kontroli, iesaistot plašus spēkus arī no patruļpolicijas un ceļu policijas struktūrvienībām.

Par notikušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldē ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta trešās daļas – par laupīšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa.

Šobrīd iespējamie vainīgie vēl nav aizturēti, bet likumsargu rīcībā ir iegūta izmeklēšanai nozīmīga informācija.

Izmeklējot notikušo noziedzīgo nodarījumu, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde lūdz pārskatīt un atsaukties tos autovadītājus, kuru rīcībā ir videoieraksti no automašīnu video reģistratoriem no šī gada 7. aprīļa pulksten 16.20 līdz 17.30 un kuri norādītajā laikā posmā atradās teritorijā: lielveikals “IKEA” – Juglas iela virzienā līdz

Brīvības gatvei.

Ja jums ir video vai jebkāda informācija, kas varētu būt noderīga izmeklēšanā, lūgums sazināties ar policiju pa e-pastu krpinfo@riga.vp.gov.lv, kur jūs varat nosūtīt arī linku ar videofaila atrašanās vietu. Valsts policija aicina nebaidīties sniegt informāciju, anonimitāte tiek garantēta.

Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un tās interesēs plašākus komentārus Valsts policija nesniedz.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu