"Viņš runā ar grūtībām." Navaļnija dzīvesbiedre nobažījusies par vīra spēka izsīkumu

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija dzīvesbiedre Jūlija pēc dzīvesbiedra apmeklējuma Vladimiras apgabala cietumā otrdien sociālajā tīklā "Instagram" atzina, ka vīra dēļ, kas ieslodzījuma vietā pieteicis badastreiku, viņu māc arvien lielākas bažas.

Vizītes gaitā Jūliju Navaļniju no dzīvesbiedra šķīra stikla siena, bet sarunāties viņi varējuši pa telefonu.

"Viņš joprojām ir tāds pats dzīvespriecīgs un jautrs. Tiesa gan, runā viņš ar grūtībām un laiku pa laikam noliek klausuli, atgulstas uz galda, lai atpūstos. Viņš ir kļuvis stipri vājāks, pat salīdzinot ar septembra beigām, un sver vairs tikai 76 kilogramus ar augumu 190 centimetri," par vizīti pauda Jūlija Navaļnija.

Pie badastreiku pieteikušā opozicionāra joprojām netiek laisti ārsti, norādīja viņa dzīvesbiedre.

"Nekad nebiju redzējusi, ka āda tā būtu apvilkta ap galvaskausu, bet padoties viņš negrasās. Raksta jautrus ierakstus "Instagram" un pat cīnās par Korānu, bet pēc tikšanās ar Alekseju es par viņu pārdzīvoju vēl stiprāk," atzina Jūlija Navaļnija.

"Viņš visiem sūta lielus sveicienus. Tiesa, piebilst to, ka viss būs labi, viņam spēka vairs nebija. Tad nu es piebildīšu. Viņš vienkārši ir vislabākais. Viss noteikti būs labi," noslēgumā ierakstīja Navaļnija.

"Alekseja situācija kolonijā, turpinot badastreiku, bez ārsta kļūst sliktāka ar katru dienu," teikts ierakstā Navaļnija preses sekretāres Kiras Jarmišas tvitera profilā. "Viņa brīvība un veselība tagad ir mūsu atbildība."

Navaļnijs tika aizturēts 17.janvārī Maskavas Šeremetjevas lidostā pēc atgriešanās no Vācijas, kur vairāk nekā četrus mēnešus atlaba pēc saindēšanas ar kaujas vielu "Novičok".

2.februārī Navaļnijam tika piespriests divarpus gadu ilgs cietumsods par viņam 2014.gadā piespriestā nosacītā cietumsoda noteikumu pārkāpšanu, ārstējoties Vācijā.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu