Šteinbors "Jagiellonia" vārtos atgriežas ar zaudējumu

Pāvels Šteinbors

Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors svētdien pēc vairāk nekā četru mēnešu pārtraukuma stājās Polijas ekstraklases vienības Belastokas "Jagiellonia" vārtos, komandai piedzīvojot zaudējumu.

"Jagiellonia" viesos ar 0:2 (0:1) zaudēja Poznaņas "Warta".

Šteinboram šī šogad bija pirmā spēle Polijas ekstraklasē. Iepriekš viņš Belastokas vienības vārtos stājās 13.decembrī.

Mājinieku Šteinboru pirmo reizi pārspēja 40.minūtē, kad izcēlās Lukašs Tralka. Otro reizi Latvijas vārtsargs kapitulēja četras minūtes līdz pamatlaika beigām, pārsvaru dubultojot Makanam Baku.

Vēlāk spēli aizvadīja arī Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia", kas mājās ar 0:1 (0:0) zaudēja līdervienībai Varšavas "Legia".

Tobers bija spēles pieteikumā, bet laukumā nedevās.

Uzvaras vārtus spēles 71.minūtē guva Tomāšs Pekharts, kurš bija precīzs no 11 metru atzīmes.

Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" ar 49 punktiem 26 spēlēs ieņem trešo vietu