Kā piepildījies aktiera Aināra Ančevska sapnis par lauku māju?

Mēdz jokot, ka ir divu veidu ļaudis - tādi, kuri gatavi darīt visu, lai tiktu pie sava īpašuma un dzīvotu savā mājā, bet ir arī tādi, kuriem netraucē fakts, ka aiz sienas daudzdzīvokļu namā mitinās vēl citi kaimiņi. Tieši tik atšķirīgi, bet tai pat laikā ciešām saitēm vienoti draugi, kuri gatavi viens otru atbalstīt, trešdienas, 5. maija vakarā, viesojās kanāla 360TV šovā “Pasaki to skaļi”.

Nacionālā teātra aktieri Ainārs Ančevskis un Egils Melbārdis ir ļoti talantīgi gan kino lomās, gan TV seriālos, gan uz teātra skatuves. Vēl vairāk – kā jau draugiem pienākas, viņi viens otru iedvesmo, stiprina un apbrīno arī ārpus darba vides – tā, piemēram, Egils Melbārdis, rūdīts “dzīvokļu cienītājs”, iedvesmojas no drauga apņēmības un mērķtiecības visu brīvo laiku veltīt sava lauku īpašuma labiekārtošanai.

Ainārs apņēmies atjaunot vienu no senākajām mājām Vecumniekos, kur, kā viņa Egils saka – esot jāiegulda milzīgs laika un darba apmērs, lai to labiekārtotu. Taču soli pa solim aktierim tas izdevies un Melbārdis neslēpj: “no šīs apņēmības viņš varot tikai mācīties.”

Viņš pats gan esot no tās “sugas latviešu”, kas īrējot tikai dzīvokļus – pēc ievākšanās pats to izremontējot, un tad pārvācas uz nākamo, kuru atkal remontē. Tieši tāpēc viņš jo īpaši apbrīno Aināra mērķtiecību un to, kā viņam izdevies īstenot sapni par savu māju: “Viņš izdomā, ka grib lauku māju. Viņš grib kaut kādu zemi. Pie mūsu grafikiem viens cilvēks izdomā, ka viņš to grib. Pie tam viņš par to sapņoja jau diezgan labu laiku – jau kursa laikā, kad mēs vispār pārtikām no makaroniem un siera, bet kartupeļus pirkām maisos un viss kurss sēdējām, mizojām un ēdām, jo naudas nebija vispār nemaz. Viņam tā iecere par šo lauku īpašumu bija jau labu laiku.” atklāj Egils.

Kā Aināram veicās ar mājas labiekārtošana un kāpēc drauga paveiktais iedvesmojis arī Egilu pašam nomāt savu zemes stūrīti, uzzini video:

Redaktors iesaka