O, 31.01.2023.

Rīgas būvvalde bez saskaņošanas atļaus "Latvijas pastam" izsniegt pakas no teltīm

LETA
Rīgas būvvalde bez saskaņošanas atļaus "Latvijas pastam" izsniegt pakas no teltīm
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Rīgas 3. pasta nodaļa tirdzniecības centrā "Mols".
Rīgas 3. pasta nodaļa tirdzniecības centrā "Mols". Foto: Ieva Čīka/LETA

Rīgas būvvalde bez saskaņošanas atļaus uzņēmumam "Latvijas pasts" veikt paku izsniegšanu no teltīm, aģentūru LETA informēja Rīgas pilsētas būvvaldē.

Ministru kabinets patlaban ir noteicis ierobežojumus tirdzniecības dalībnieku skaitam tirdzniecības vietā, proti, vienam apmeklētājam tirdzniecības vietā jānodrošina ne mazāk kā 25 kvadrātmetri no publiski pieejamās telpu platības. Šie ierobežojumi ietekmē arī "Latvijas pasta" darbību.

Ņemot vērā, ka pandēmijas laikā būtiski pieaudzis pieprasījums pēc "Latvijas pasta" sniegtajiem pakalpojumiem, lai tiktu nodrošināta visu klientu savlaicīga apkalpošana un pasta paku izsniegšana, būvvalde lēmusi uz ierobežojumu laiku atļaut "Latvijas pastam" veikt sūtījumu izsniegšanu ārpus pasta nodaļu telpām no īpaši šim mērķim paredzētām teltīm, to platībai nepārsniedzot 60 kvadrātmetrus. Teltis drīkstēs izvietot bez saskaņošanas ar būvvaldi.

Lai arī saskaņojums ar būvvaldi nebūs nepieciešams, "Latvijas pastam" būs jāievēro, lai, izvietojot teltis, sūtījumu izsniegšanas punkti netraucē gājēju un satiksmes plūsmai un nenorobežo ēkas evakuācijas izejas. Beidzoties iepriekš minētajiem ierobežojumiem, izvietotās teltis būs jādemontē.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu