Igaunijas krastā izskalots cilvēka skelets. Mirstīgās atliekas nepiederot nevienam Igaunijā reģistrētam bezvēsts pazudušajam

Baltijas jūra. Ilustratīvs foto.

FOTO: Agnese Gulbe/LETA

Vairāk nekā gadu policijai nav izdevies identificēt mirušu vīrieti, kuru 2020. gada februārī izskaloja piejūras ciemata Lindmetsa krastā, vēstī laikraksts "Postimees".

Kuresāres policijas pārvaldes vadošais izmeklētājs Prīts Seps norāda, ka gada laikā tikusi veikta nopietna izmeklēšana, taču atklājies, ka mirstīgās atliekas nepieder nevienam Igaunijā reģistrētam bezvēsts pazudušam cilvēkam.

"Ņemot vērā līķa atrašanās vietu, mēs varam runāt par cilvēku, kurš, visticamāk, no kuģa ir iekritis jūrā," sacīja Seps. Lai noskaidrotu līķa identitāti, Igaunijas policija sadarbojas ar kolēģiem no citām valstīm.

Portāls "Apollo.lv" nesen jau vēstīja, ka pie bezpeļņas organizācijas "Bezvests.lv" ar lūgumu pēc palīdzības vērsās jauna sieviete, lai atrastu savu tēvu, 57 gadus veco Ukrainas pilsoni Aleksandru Kuvajevu, kurš 2021. gada 22. janvārī ap pulksten 14 pazuda no kuģa Baltijas jūrā.

Pēc kuģa apkalpes locekļu teiktā meita uzzinājusi, ka, visticamāk, vīrietis pārkritis pār bortu Baltijas jūras ūdeņos netālu no Igaunijas, Lietuvas, Latvijas un Zviedrijas un kuģa ceļā uz Sanktpēterburgu.