Pk, 27.01.2023.

Vardarbībā pret sievu vainotais "Singapūras satīns" dalībnieks nāk klajā ar paziņojumu

Apollo.lv
Vardarbībā pret sievu vainotais "Singapūras satīns" dalībnieks nāk klajā ar paziņojumu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 27
Kristaps Strūbergs
Kristaps Strūbergs Foto: Jānis Škapars/TVNET

Pirmdien, 10. maijā, plašu rezonansi izraisīja grupas "Singapūras satīns" mūziķa Kristapa Strūberga sievas un divu bērnu mammas Mairitas Rosickas ieraksts vietnē "Twitter", kurā viņa paziņoja, ka aiziet no vardarbīgām attiecībām un lūdz sabiedrības finansiālu atbalstu. Nu uz pārmetumiem reaģējis pats Strūbergs.

Vietnē "Instagram" Strūbergs dalījies ar ierakstu, kurā pauž savu nostāju par Mairitas pausto.

Publiskojam nerediģētu tekstu: 

"Ceru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani.

Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot:

nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.

Nekad. Protams, tas ir mans vārds pret otras puses vārdu. Taču gan savā, gan līdzcilvēku priekšā man nav, par ko kaunēties. ES TO NEESMU DARĪJIS! Un es nevaru taisnoties vai skaidroties par to, ko neesmu darījis. 

Otrkārt, jā, mūsu ģimenē notiek šķiršanās process, taču tas nav bijis un nav saistīts ar vardarbību. Un mana vislielākā vēlme bija izšķirties mierīgi, civilizēti, bez dusmām, naida un šāda veida paņēmieniem. Mums ir kopīgi bērni, kurus vēlos audzināt arī es. Un patiesībā tieši tas arī ir vissvarīgākais. 

Treškārt, visa šī man ne gribētā, ne arī pelnītā skandāla sakarā esmu pārliecinājies:

"linča tiesa" sit augstu vilni, ne iedziļinoties, ne mēģinot noskaidrot, kas un kāpēc īsti ir noticis.

Varu tikai piekrist: "tvitera" tiesai nevajag patiesību, bet vajag vainīgo. Un tagad par to esmu kļuvis es. Jebkas, ko es teikšu, tiks "piedzīts" atbilstoši vajadzībai, jo vainīgais taču jau tāpat zināms. 

Man nekad dzīvē nebūtu varējis ienākt prātā, ka šādā skandālā varētu būt ierauts tieši es. Taču es saprotu, kāpēc manas sievas tviterī publiskotā ziņa ir izraisījusi tādu rezonansi, jo vardarbība ģimenē, vardarbība pret sievietēm ir ārkārtīgi sāpīga, jūtīga un sabiedrībā ļoti apspriesta tēma. Līdz šim, lasot par to medijos, varēju šausmināties - ak, vai tiešām kaut kur notiek arī tā... Bet tagad jau pats esmu kļuvis par publiski pasludinātu vainīgo. Tomēr ir netaisnīgi uzklausīt tikai vienas puses viedokli, un pēc tā gandrīz burtiskā nozīmē "emocionāli sist krustā" cilvēku. Tāpēc uzskatu par pienākumu paust arī savu viedokli.

Šobrīd - ņemot vērā šī skandāla lielo rezonansi - ir jāiet pilnīgi oficiāls ceļš patiesības noskaidrošanai. Un to es arī iešu.

Tāpēc no manas puses vairāk nebūs nekādu publiski skaidrojumu un diskusiju. Savu viedokli šodien esmu paudis. Un paldies tiem, kas tomēr vēlējās uzklausīt arī mani."

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu