Covid-19 ⟩ Arī jaunnedēļ seniori liela mēroga centros poti pret Covid-19 rīta stundā varēs saņemt bez iepriekšēja pieraksta

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Ivars Soikāns/LETA

Arī jaunnedēļ, no 17. maija līdz 23. maijam, liela mēroga centros turpināsies senioru vakcinācija pret Covid-19 bez iepriekšēja pieraksta no plkst. 9 līdz 10 dienās, kad centri strādās, informē Veselības ministrija.

Rīgā nākamnedēļ būs atvērti četri liela mēroga centri. "ATTA" centra un Rīgas Kongresu nama vakcinācijas centri strādās katru dienu no pirmdienas līdz sestdienai, bet vakcinācijas centri Ķīpsalas hallē un Rīgas Centrāltirgū strādās piektdien un sestdien.

Kopumā visā Latvijā šonedēļ strādās vakcinācijas centri 21 pilsētā.

Visos liela mēroga centros vakcinācija no 17. maija līdz 23. maijam notiks ar ražotāja "Pfizer"/"BioNTech" vakcīnu, izņemot Rīgas Centrāltirgu, kurā 21. maijā un 22. maijā vakcinācija notiks ar "Johnson & Johnson" vakcīnu, kurai nepieciešama tikai viena deva.

Iedzīvotāji var uzzināt par vakcinācijas centru darba laiku pašvaldību interneta mājaslapās vai pa tālruni 8989.

Šobrīd jebkurš pieaugušais Latvijas iedzīvotājs var pieteikties saņemt vakcīnu, izvēloties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku, vietnē "manavakcina.lv" vai, zvanot pa tālruni 8989.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu