Atklāts patiesais iemesls, kāpēc Bils Geitss pērn aizgāja no "Microsoft" padomes (4)

LETA
ASV tehnoloģiju kompānijas "Microsoft" līdzdibinātājs Bils Geitss
ASV tehnoloģiju kompānijas "Microsoft" līdzdibinātājs Bils Geitss Foto: Matthew Knight/Pool via REUTERS/File Photo

ASV tehnoloģiju kompānijas "Microsoft" līdzdibinātājs Bils Geitss pagājušajā gadā aizgājis no uzņēmuma uzraudzības padomes, jo viņam pirms apmēram divdesmit gadiem bijušas romantiskas attiecības ar kompānijas darbinieci, ziņo laikraksts "The Wall Street Journal". Pērn "Microsoft" informēja, ka Geitss aiziet no uzraudzības padomes, lai vairāk laika veltītu labdarībai.

""Microsoft Corp." padomes locekļi 2020.gadā nolēma, ka Bilam Geitsam jāaiziet no padomes, jo notika padomes izmeklēšana par miljardiera agrākajām romantiskajām attiecībām ar "Microsoft" darbinieci, kas tika atzītas par nepiedienīgām," raksta "The Wall Street Journal" , atsaucoties uz informētiem avotiem.

"Microsoft" inženierei bijušas seksuālas attiecības ar Geitsu vairākus gadus, vēsta avīze. Tas bija "romāns pirms gandrīz divdesmit gadiem, kuru abas puses beidza draudzīgi", laikrakstam "The Wall Street Journal" sacījusi Geitsa pārstāve.

Pagājušā gada martā "Microsoft" informēja, ka Geitss aiziet no uzraudzības padomes, lai vairāk laika veltītu labdarībai.

3.maijā 65 gadus vecais Geitss un viņa 56 gadus vecā sieva Melinda paziņoja par šķiršanos pēc 27 gadu laulības.

1975.gadā Geitss nodibināja "Microsoft" kopīgi ar Polu Alenu.

Pēc žurnāla "Forbes" vērtējuma, Geitss patlaban ir ceturtais bagātākais cilvēks pasaulē. "Forbes" lēš, ka Geitsa bagātība ir 124 miljardi dolāru (102 miljardi eiro).

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu