Jauna informācija par traģisko izjādes negadījumu Beberbeķos. Tiek gaidīts "vienīgais pavediens", kas palīdzētu policijai (8)

Papildināts
Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no video

15. maijā Beberbeķu apkārtnē Dārta kopā ar draudzeni Santu bija devušās izjādē, taču to pēkšņi pārtrauca traģisks negadījums. Vienā no posmiem Santas zirgs klupis pār trosi, kas bija pārvilkta pāri ceļam, salaužot kāju. Gūtās traumas bija tik smagas, ka dzīvnieks bija jāiemidzina, raksta Dārta. Abas sievietes norāda, ka aizdomās turamās personas varētu būt tās pašas, kuras neilgi pēc negadījuma bija pie viņām atnākušas apvaicāties, vai viss ir kārtībā, jo pēc tam abas personas devās prom, līdzi paņemot troses.

Portāls "Apollo.lv" sazinājās ar Dārtu, kura apstiprināja, ka ir uzrakstīts iesniegums Valsts policijai par šo incidentu. 

Viņa arī norāda, ka šobrīd gaida, iespējams, "vienīgo pavedienu" - videoierakstus no kādas mājas pārstāvjiem Liberu ciematā, kas atrodas netālu no incidenta vietas - gar kurieni, iespējams, varētu būt braukusi garām aizdomās turētā "Audi" automašīna, ko cietusī ir minējusi savā "Facebook" publicētajā ziņā. 

Cietusī sarunā ar "Apollo.lv" atklāj, ka joprojām pārdzīvo par notikušo un ir vieglā šokā.

"Es ļoti ceru, ka policija spēs kādus pavedienus atrast, jo viss [kas mums] ir - tikai stāsts..." saka Dārta. 

"Ja tie cilvēki, kas principā bija vienīgie liecinieki, kas redzēja šo nelaimes gadījumu - man jau liekas, ja viņi nebūtu vainīgi un, ja tas nebūtu bijis viņu striķis, tad viņiem vajadzētu atsaukties. Bet jautājums - kāpēc viņi paņēma to striķi līdzi?" vaicā Dārta. 

Valsts policija informēja portālu "Apollo.lv", ka par šo gadījumu ir uzsākts kriminālprocess.

Saistībā ar notikušo Beberbeķu dabas parkā, Valsts policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta otrās daļas.

Šobrīd notiek aktīva izmeklēšana un tiek skaidrotas personas, kas novilkušas trosi.

Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuru rīcībā ir informācija par personām, kuras saistītas ar notikušo, vai cita izmeklēšanā noderīga informācija! Informēt policiju iespējams vēršoties tuvākajā Valsts policijas iecirknī vai zvanot pa tālruņa numuru 67085938 vai 110.

Kas notika Beberbeķos?

"Pats Dieviņš stāvējis klāt, ka Santa iztika bez nopietnām traumām, bet zirgu jau vairs neatgriezt," notikušo apraksta Dārta, "tajā mirklī, kad notika kritiens, ceļa nomalē stāvēja gaišas krāsas "Audi" mašīna, kurā sēdēja jauna gadagājuma puisis ar meiteni. Puisis arī mums pienāca klāt, apjautāties vai mums viss ok.

Tajās šausmās, kuras manas acis redzēja, tajās nenormālajās ciešanās es nespēju reaģēt adekvāti un piefiksēt, kā zirgs ar kāju, sadragātu lupatu lēveros, bradā pa mežu, sapinies tajā šņorē, un šos "varoņus", kuriem pietika bezkaunības savākt pierādījumus un notīties, pat neizsaucot ātro palīdzību.

Es atpinu zirgu no šņores un kad gribēju uzfilmēt, tas puisis paķēra to striķi, iekāpa mašīnā un prom bija...".

Viņa norāda, ka pēdējā laikā aktuāls kļuvis Beberbeķu dabas parka jautājums, un notiek cīņa par to, lai cilvēki šī dabas parka teritorijā nebrauktu ar kvadracikliem un krosa motocikliem. Iespējams, lai cīnītos ar dabas parka postītājiem, šī trose pār ceļu tika pārvilkta, pieļauj Dārta.

Dārta lūdz atsaukties notikušā aculieciniekus, īpaši abus jauniešus, kas pārvietojās ar gaišas krāsas "Audi".

Šis nav pirmais gadījums, kad Latvijas mežos tīši pārvilktas troses dēļ noticis letāls gadījums. 

Portāls "Apollo.lv" 2020. gada janvārī ziņoja par kvadricikla vadītāju, kurš Madonas novadā, iebraucot pār ceļu pārvilktā trosē, gāja bojā.

Sākotnējā informācija liecināja, ka 1974. gadā dzimis vīrietis, vadot kvadriciklu, iebrauca pār ceļu novilktā trosē. Cietušais no gūtajām traumām mira.

Ieraksti sociālajā tīklā "Facebook" liecināja, ka daudz kur mežos novērotas pār ceļu pārvilktas troses. Bija arī novērots gadījums Ropažu novadā.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu