T, 29.11.2023.

Pamiers? Princis Harijs apņēmies atkalapvienoties ar brāli

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: AFP / Scanpix

Par spīti saviem izteicieniem par sekām, ko karaliskā ģimene atstājusi uz abu brāļu savstarpējām attiecībām, princis Harijs esot nolēmis satikt princi Viljamu dienā, kad tiks atklāta princeses Diānas statuja, vēsta portāls "Mirror".

Abu mātes statuja tiks atklāta 1. jūlijā, svinot princeses Diānas 60. jubileju.

Lai gan gan Harijs, gan Viljams ir līdz šim aktīvi iesaistījušies statujas veidošanā, nav skaidrs, vai uz tās atklāšanu ieradīsies abi brāļi.

Par nesaskaņām abu starpā runā jau mēnešiem ilgi, taču šobrīd galvenās bažas rada prinča Harija un viņa sievas bērniņš, kuram pasaulē jānāk kuru katru brīdi.

"Man stāsta, ka viņi tur ļoti vēlas būt. Abi divi. Viljams un Keita būs noteikti. Redzēsim, vai bērniņa piedzimšana nemainīs Harija plānus," izdevumam pastāstīja ģimenei pietuvināta persona.

Portāls "Apollo.lv" jau vēstīja, ka 7. martā publicētā Opras Vinfrijas intervija ar princi Hariju un Meganu Mārklu raisīja lielu viedokļu vētru pēc tam, kad pāris ģimeni apsūdzēja rasismā un dalījās citās šokējošās atklāsmēs.

ASV aktrise Mārkla intervijā atzina, ka pēc pievienošanās britu karaliskajai ģimenei domājusi par pašnāvību, kā arī apsūdzēja karalisko ģimeni rasismā.

Skaidrojot pāra dramatisko aiziešanu no karaliskās ģimenes, Mārkla intervijā apgalvoja, ka viņai liegta palīdzība garīgās veselības krīzes laikā, viņa apmelota un ka karaliskajā ģimenē bijušas bažas par pāra dēla ādas krāsu.

"Es vairs negribēju būt dzīva, un tā bija ļoti skaidra un īsta, un biedējoša, pastāvīga doma," Vinfrijai sacīja prinča dzīvesbiedre, runājot par reakciju uz naidīgumu tabloīdos un sociālajos tīklos.

39 gadus vecā aktrise intervijā arī izteicās par "bažām", kas karaļnamā bijušas par to, "cik tumša" būs viņas dēla ādas krāsa.

Pēc pāra negaidītā lēmuma par atteikšanos pildīt karaliskās ģimenes pienākumus, dažos britu laikrakstos Mārkla tika attēlota kā aprēķinātāja, ietiepīga un izlutināta, bet pāra lēmums par nošķiršanos no karaliskās ģimenes tika raksturots kā neapdomīgs un savtīgs.

Princis Viljams apsūdzības rasismā noliedz.

"Mēs neesam rasistiska ģimene," sacīja Viljams, atbildot uz "Sky News" jautājumu.

Vaicāts, vai viņš ir runājis ar savu brāli, Viljams atbildēja noraidoši: "Pagaidām es neesmu ar viņu runājis, taču grasos to darīt."

Arī karalienes Elizabetes II bijušais preses sekretārs noraidījis apsūdzības par rasismu karaliskajā ģimenē, norādot, ka diskriminējoša attieksme valda galvenokārt sociālajos medijos.

Čārlzs Ensons, kurš strādāja pie karalienes no 1990.gada līdz 1997.gadam, arī norādīja, ka karaliskās ģimenes locekļiem pilī ir pieejama medicīniskā palīdzība, un šie darbinieki, cik palicis viņa atmiņā, ir ļoti atsaucīgi.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!  

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu