Pk, 30.09.2022.

"Man atkal ir ģimene." Madara Kiviča atklāti par jaunajām attiecībām

Apollo.lv
"Man atkal ir ģimene." Madara Kiviča atklāti par jaunajām attiecībām
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 11
Foto: Instagram / madara.kivica

Influencere un divu meitu mamma Madara Kiviča jau pavasarī sociālajos tīklos lika noprast, ka ir uzsākusi jaunas attiecības. Kanāla 360TV šovā “Ģimene burkā” Madara atklāj detaļas par savu sirdsāķīti un abu kopdzīvi.

Divu meitu mamma Madara Kiviča savu stāstu uzticēja Katrīnei Saulietei, kura ir līdzīgā situācijā. Viņa atklāja, ka meitenes viņas dzīvesbiedru Jāni pieņēmušas diezgan ātri.

“Manuprāt, viņu attiecības ir ļoti labas, par ko es esmu ļoti priecīga, jo biju satraukusies, kā tas būs - ģimenē ienāk jauns cilvēks. Bet viņiem ir savi joki, pat bijuši savi noslēpumi no manis. Arī viņš meitenes ir ļoti pieņēmis, ilgojas pēc viņām pēc garas darba dienas. Par to es esmu īpaši priecīga,” stāsta Kiviča.

Jau pēc trīs tikšanās reizēm divatā māmiņa jauno sirdsāķīti veda uz savām mājām un iepazīstināja ar bērniem: “Ceturtajā reizē sapratām, ka gribam palikt kopā arī pa nakti.”

Kiviča stāsta, ka visi četratā iet skrituļot un pastaigāties, kā arī dodas izbraucienos. “Mēs pavadām laiku kopā tik, cik vien tas ir iespējams. Tā kā mēs diezgan aktīvi strādājām un vēl pārcēlāmies, sanāca četratā pavadīt kopā mazāk laika nekā gribētos. Es domāju, ka šī vasara būs ļoti piepildīta un mēs dosimies kopā izbraucienos, iepazīsimies kārtīgi. Jā, es beidzot jūtos laimīga un man atkal ir ģimene.”

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu