Rozā, rozā un vēlreiz rozā! Kašers ar līgavaini komentē pirmskāzu fotosesiju

Kanāla "STV Pirmā!" šovā "Slavenības. Bez filtra" influenceris Kaspars Blūms - Blūmanis jeb Kašers un fitnesa treneris Jānis Miņins pirms kāzām uzrīkoja fotosesiju, kura nu jau sacēlusi vētru sociālajos tīklos.

Jau pavisam drīz pāris dosies uz Dāniju, Kopenhāgenu, kur viņu laulība tiks oficiāli reģistrēta un šim notikumam par godu vīrieši pozēja speciāli viņiem darinātos tērpos dažādos rozā krāsas toņos.

"Rozā tērpi tāpēc, ka īstenībā mēs visam šim piegājām ļoti klišejiski, jo parasti puiši taču nevelk rozā. Un, protams, visiem ir savi komentāri un viedokļi. Mēs darījām tieši, tā, kā gribējām. Lūdzu, dāmas un kungi, rozā - geju krāsa. Pa pilnu programmu. Šī īstenībā ir tā krāsa, kuru mēs ikdienā nevalkājam. Tieši tāpēc mums likās interesanti paspēlēties ar to. Pati mašīna bija zilā krāsā, mēs rozā, baloni rozā. Viss piederējās pie lietas," tā Kašers.

"Šī bija tā reize, kad es Jānim uzticēju pameklēt kaut kādas oriģinālākas pozas, jo laiks ir nauda. Protams, ka jūtam arī ārkārtīgi lielu sagurumu, jo kāzu datums tuvojas, bet vēl ir jāizdara ļoti daudz darbu.

8

Mums vēl būs arī medusmēnesis. Tāpat ļoti jūtam sabiedrības spiedienu - katram ir savs viedoklis. Lai arī mēs skatītājiem parādīsim, kādas būs mūsu kāzas, to pašu kodolu vēlamies paturēt sev, jo patiesībā jau tā ir mūsu diena un tam, kas būs starp mums, jābūt prioritātei," Kašers komentēja kāzu plānus.

Vairāk par fotosesijas aizkulisēm skaties video!