Romā neitralizē spridzekli politiķa transportlīdzeklī

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Couperfield/Shutterstock

Trešdien, 16. jūnijā, Romas policija neitralizēja spridzekli, kas bija atradās kāda vietējā politiķa transportlīdzeklī. Incidents notika apmēram divus kilometrus no 2020. gada Eiropas čempionāta futbolā (Euro 2020) spēles norises vietas.

Sapieru vienība tika izsaukta uz vienu no Romas dzīvojamiem rajoniem pēc tam, kad kāds pamanīja aizdomīgus vadus automobiļa iekšienē vai uz tā, ziņoja Itālijas mediji, atsaucoties uz policiju.

Iela tika bloķēta, kamēr sapieri neitralizēja rudimentāro spridzekli, kas bija paslēpts aerosola bundžā.

"Spridzeklis tika atrasts Romas parku un vēsturisko villu attīstības darba grupas prezidenta Marko Dorijas automobilī," tviterī rakstīja Virdžīnija Radži. "Ļoti nopietns notikums, es paužu pilnu solidaritāti."

Dorija jau bija atradies policijas aizsardzībā iepriekš izteiktu draudu dēļ, kas bija saistīti ar to, ka viņš nosodīja bezpajumtnieku nelikumīgu apmešanos vēsturiskās ēkās un kaitējuma nodarīšanu statujām un strūklakām.

Romas prokurori ir sākuši izmeklēt šo incidentu, kas notika apmēram divus kilometrus no 2020. gada Eiropas čempionāta futbolā (Euro 2020) spēles norises vietas.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu