VIDEO ⟩ "Bucks" grauj "Hawks" un panāk izlīdzinājumu Austrumu konferences finālsērijā

No kreisās Danilo Galinari un Jannis Adetokunbo.
No kreisās Danilo Galinari un Jannis Adetokunbo. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Milvoki "Bucks" svinēja uzvaru Austrumu konferences fināla otrajā spēlē, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

"Bucks" mājās ar 125:91 (34:28, 43:17, 26:18, 22:28) sagrāva Atlantas "Hawks".

Jannis Adetokunbo uzvaru kaldināja ar 25 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm.

22 punkti un septiņas piespēles Džrū Holidejam, bet Kriss Midltons pievienoja 15 punktus, septiņas bumbas zem groziem un astoņas piespēles.

Trē Jangs ar 15 punktiem bija rezultatīvākais "Hawks" spēlētājs, taču 12 punkti Danilo Galināri.

"Bucks" otrajā ceturtdaļā veica 20:0 atrāvienu, kas pirms otrā puslaika ļāva izvirzīties vadībā ar +32.

Arī trešajā ceturtdaļā "Hawks" krietni neuzlaboja savu sniegumu, kas pēdējās 12 minūtēs atpūtu ļāva dot Adetokunbo un Holidejam. Ceturtajā ceturtdaļā "Bucks" uz brīdi bija vadībā ar vairāk nekā 40 punktu pārsvaru (105:64).

"Hawks" šajā spēlē pieļāva 20 kļūdas, no kurām deviņas Janga rēķinā.

Sērijas trešā spēles svētdien paredzēta Atlantā.

"Mums jākoncentrējas uz katru bumbu. Jāapstādina viņi uzbrukumā. Tas jāpaveic visiem kopā kā komandai," pēc uzvaras teica Adetokunbo.

Rietumu konferences finālā Fīniksas "Suns" ar 2-1 uzvar Losandželosas "Clippers".

NBA pamatturnīrā komandas šosezon aizvadīja 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.