VIDEO ⟩ "Sāpes tik ātri pārgāja?" Interneta lietotāju nežēlastībā par simulāciju nonāk Itālijas izlases futbolists (3)

Čiro Immobile
Čiro Immobile Foto: Reuters/ScanPix

Itālijas futbola izlases uzbrucējs Čiro Immobile piektdien Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla spēlē, simulējot noteikumu pārkāpumu, nokļuva apkaunojošā situācijā.

Itālijas futbolisti piektdien Vācijas pilsētā Minhenē ar rezultātu 2:1 (2:1) pārspēja Beļģiju un iekļuva Eiropas čempionāta pusfinālā, kur pretī stāsies Spānija.

Spēles 31. minūtē Immobile tēloja, ka pret viņu pārkāpti noteikumi. Spēle turpinājās un viņa komandas biedrs Nikolo Barella guva vārtus.

Līdz ar to Immobile nokļuva neveiklā situācijā. Komandas biedri svinēja vārtu guvumu, un arī viņš pēkšņi bija gatavs celties kājās un līksmot.

Immobiles rīcību laukumā noskatījušies un apsprieduši miljoniem futbola fanu visā pasaulē.