"Kailumam ir pilnīgi cita nozīme." Ieva Sīmane iedvesmo sievietes pieņemt un iemīlēt savu kailumu (3)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Seksualitātes un partnerattiecību entuziaste, seksa koučs un erotiskās literatūras autore Ieva Sīmane šovasar čakli rosās, radot jaunas idejas, uzsākot veidot podkāstus par seksualitātes jautājumiem, dodoties ar sievietēm pārgājienos, kā arī rakstot savu jauno grāmatu, kas saturiski atšķirsies no divām iepriekšējām grāmatām.

"Šīs vasaras sākumā sapratu, ka gribu atjaunot sieviešu kopābūšanas kultūru. Pērnā gada rudens pagāja ļoti saspringtos darbos un nesanāca satikties ne ar draudzenēm, ne domubiedrēm. Jutu, ka pietrūkst sievišķās enerģijas, domu un ideju apmaiņas. Tādēļ pavasarī ar dažām jaukām, veiksmīgām, skaistām un gudrām dāmām sāku doties kopā garos pārgājienos un vienmēr arī kopīgi nopeldējāmies kailas.

Tajā brīdī es atklāju, ka ne tikai sieviešu kopābūšanai, bet arī kailumam ir pilnīgi cita nozīme. Priekš sevis, runājot ar sievietēm, atklāju, ka šāda kopābūšana iedod milzīgu drošību un sajūtu, ka ar mani un ķermeni viss ir kārtībā, un ka esmu pilnīgi normāla sieviete, tieši tāda kāda esmu.

Kopīgi runājoties un darbojoties, mums radās doma, ka varētu organizēt nometnes sievietēm ar pārgājienu, kopābūšanas un kailuma baudīšanu. Es ļoti izbaudu šo procesu, jo sieviešu enerģija ir fantastiska, ko saņemu gan es, gan sniedzu pretī," par jauno ideju stāsta Ieva Sīmane.

Šajās nometnēs vīrieši gan netiek uzņemti, jo tad tajās valdītu pavisam citas enerģijas.

"Šis ir sievietes atbalstošs pasākums. Mēs apmaināmies idejām, kādas vēlamies būt vai esam attiecībās ar saviem līdzcilvēkiem, kādas mums vajadzīgas idejas darbā. Tā ir ļoti jaudīga enerģijas apmaiņa sieviešu vidū. Te arī nāk klāt ķermeniskais, jo katrai sievietei ir kaut kas, par ko viņa bažījās vai uztraucās un kāpēc jutās nepilnvērtīga.

Taču šeit ir vide, kas ļoti dziļi palīdz iemīlēt savu ķermeni – krūtis, dibenu, kaunuma lūpas tādas, kādas tās ir un apzināties, ka šis ķermenis ir skaists tieši tāds kāds ir. Jaunu pieredzi gūstot, tas arī izdodas. Es to sauktu par brīnšķīgu sieviešu sadraudzību," viņa atklāj.

Tāpat arī šobrīd top Ievas Sīmanes trešā grāmata, kas gan būs pilnīgi citādāka nekā divas iepriekšējās.

"Man jau ļoti patīk eksperimentēt. Ja pirmā bija stāstu grāmata, otrā romāns, tad šī būs sevis izzināšanas grāmata. Top grāmata ar pagaidu nosaukumu "Izkrāso savu seksualitāti". Tā būs viena fantastiska grāmata, kur sievietēm būs iespēja ļoti dziļi sajust un izzīmēt, izvilkt ar līnijām, izpildot dažādos uzdevumos savu seksualitāti.

Tur būs uzdevumi no manas koučinga prizmas, būs dažādu mākslinieču piedāvāti zīmējumi par viņu izpratni par seksualitāti. Sievietēm būs iespēja šos zīmējumus pašām papildināt, gan turpināt zīmēt un krāsot dažādās tehnikās. Un klāt vēl būs anonīmu dāmu erotiskās vēstulītes, kā papildus iedvesma sievietēm, kas šo grāmatu iegādāsies vai viņām kāds to uzdāvinās.

Manuprāt, šis būs ļoti labs veids, kā pagaidām vēl biklai latviešu sievietei iepazīt seksualitāti patstāvīgā veidā un savā tempā. Grāmatu plānoju laist klajā šā gada rudenī – novembrī," tā Sīmane.

Ir arī vēl kāds jaunums. "Tūlīt ies gaisā mans podkāsts - Par baudām. Ceru, ka jūlija beigās pirmā sērija par seksualitātes un baudu tēmām būs pieejama straumēšanas servisā "Spotify" un tīmekļa vietnē "YouTube"," pastāta Ieva Sīmane.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!  

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu