S, 26.11.2022.

FOTO ⟩ Zuzāns parādās sabiedrībā ar jauno mīlestību

Apollo.lv
Zuzāns parādās sabiedrībā ar jauno mīlestību
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5

Miljonārs, azartspēļu zāļu saimnieks un mākslas mecenāts Jānis Zuzāns aizvadītās nedēļas nogalē ar savu jauno mīlestību apmeklēja Jūrmalā, Dzinaru koncertzālē notiekošā mūzikas festivāla "Rīga Jūrmala 2021" atklāšanas koncertu, kurā diriģenta Džona Eliota vadībā muzicēja Marisa Jansona festivāla orķestris.

Mūzikas festivālu "Rīga Jūrmala 2021" atklāšanas koncertu kuplā pulkā apmeklēja pašmāju radošā inteliģence, uzņēmēji, politiķi un citi ievērojami darboņi. Viņu vidū bija arī miljonārs, azartspēļu zāļu saimnieks un mākslas mecenāts Jānis Zuzāns, kas izcilo koncertprogrammu ieradās baudīt savas jaunās draudzenes pavadībā.

Abi bija tērpušies saskaņoti - gaišos, vasarīgos toņos. Pāris nevairījās no foto kamerām.

Gaidot koncerta sākumu, abi nesteidzīgi pastaigājās koncertzāles teritorijā, kā arī pārmija dažus vārdus ar citiem koncerta viesiem.

Žurnāls "Privātā Dzīve" bija piefiksējis, ka jaunais pāris jau kopā apmeklēja Purvīša balvas 2021 pasniegšanas ceremoniju 11. jūnijā. Turklāt abi bija tērpušies saskaņoti - dāmai esot bijusi debeszila mežģīņu kleita, bet Zuzānam - zils uzvalks.

Jau iepriekš vēstījām, ka populārais pāris Jānis un Dina Zuzāni pēc 40 gadu kopdzīves bija nolēmuši šķirties. "Esam vienojušies, ka pēc šķiršanās paliksim labi draugi, jo mūsu laulībā ir dzimušas divas meitas," portālam "Apollo" tolaik norādīja Zuzāns.

Zuzānu pāris apprecējās 1986. gada janvārī, bet abu attiecības sākušās jau krietni agrāk. Abu laulības dzīvē ir dzimušas divas meitas - Elīna Janevica un Kristīne Zuzāne.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu