VIDEO ⟩ Īru vingrošanas zvaigzne kliedē mītu par anti-seksa gultām olimpiskajā ciematā

Īrijas olimpiskā cerība Raiss Makklenegans savā "Twitter" kontā ievietojis video, kurā kliedē vienu no mītiem, kas pirms Tokijas olimpiādes guvis lielu popularitāti.

Gadu gaitā daudzi sportisti nav slēpuši, ka olimpiskajā ciematā ne retais nododas mīlas priekiem ar savas vai arī citu valstu atlētiem. Piemēram, boksa superzvaigzne Entonijs Džošua reiz atklāja, ka Londonas olimpiskajās spēlēs vēlējies ballēties ar citu valstu sportistēm, tomēr cīņu grafiks bijis nepielūdzams.

Šo olimpisko sporta spēļu organizatori olimpiskajā ciematā ieviesa kartona gultas, kas ļoti ātri tika nodēvētas par anti-seksa gultām to šķietami trauslās uzbūves dēļ. Šādu lēmumu organizatori skaidroja kā preventīvu līdzekli cīņā pret Covid-19 izplatīšanos olimpiskajā ciematā.

Tomēr īru vingrošanas zvaigzne Raiss Makklenegans savā "Twitter" kontā ievietoja video, kurā lēkā pa savā numuriņā esošo gultu, pierādot, ka tā ir spējīga izturēt asas kustības.

"Šodienas olimpisko spēļu viltus ziņu epizodē - šīm ir jābūt anti-seksa gultām. Jā, tās ir veidotas no kartona. Tām pie straujām kustībām būtu jāsabrūk. Tie ir meli! Viltus ziņas," video ierakstā saka 21 gadu vecais atlēts.

Makklenegans ir Eiropas čempions "zirga" disciplīnā, kā 2019. gada pasaules čempionāta bronzas medaļnieks.