Foto ⟩ Jaunākā informācija futbola aģenta Bezzubova slepkavības lietā (7)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Bezzubova slepkavībā izmantotā automašīna atrasta sadegusi Mežaparkā
Bezzubova slepkavībā izmantotā automašīna atrasta sadegusi Mežaparkā Foto: Jānis Škapars/TVNET

Valsts policijas meklēto Ivanu Agapitovu, viņa kolēģis Jevgēnijs Borisovs sporta klubā "Wrestling Spirit" neesot saticis vairākus mēnešus.

Saskaņā ar "Firmas.lv" datiem Borisovs un Agapitovs ir sporta kluba līdzdibinātāji. Borisovs apstiprināja, ka VP izplatītajā fotogrāfijā ir redzams tieši viņa kolēģis no sporta kluba.

Ivans Agapitovs.
Ivans Agapitovs. Foto: Valsts policija

Par Bezzubova slepkavību Borisovs esot dzirdējis, taču neticot, ka Agapitovs ar to varētu būt saistīts.

"Viņš nav slepkava. Ivans ir lielisks cilvēks," sacīja Borisovs,

piebilstot, ka policijas izplatītā informācija viņu pārsteigusi.

Vienlaikus Borisovs atzina, ka jau vairākus mēnešus telefoniski nevar sazināties ar Agapitovu, jo viņa telefons ir izslēgts. Savukārt pēdējo reizi abi satikušies ziemā.

"Firmas.lv" dati liecina, ka Agapitovam 2019. gadā piederēja arī SIA "EmmeTT".

Deniss Koņaškins.
Deniss Koņaškins. Foto: Valsts policija

Par otru policijas meklēto personu - Denisu Koņaškinu - publiski plaša informācija nav pieejama, vienīgi kāds 1975. gadā dzimis Deniss Koņaškins 2019. gada beigās pie notāres Rīgā ir noslēdzis laulības līgumu par visas mantas šķirtību.

Jau ziņots, ka aizdomās par futbola aģenta Bezzubova slepkavības izdarīšanu VP meklē 1967.gadā dzimušo Ivanu Agapitovu un 1975. gadā dzimušo Denisu Koņaškinu.

Ikviens, kura rīcībā ir informācija par minēto vīriešu iespējamo atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas var noderēt izmeklēšanā, tiek aicināts nekavējoties zvanīt VP pa tālruni 28 601 498 vai rakstīt e-pastu uz adresi "kipinfo21@vp.gov.lv". Policija lūdz iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgiem un ziņot. Likumsargi informācijas sniedzējiem garantē anonimitāti.

Policija brīdina, ka abi vīrieši var būt bīstami un, iespējams, bruņoti, tāpēc nekādā gadījumā nevajadzētu mēģināt šīs personas aizturēt pašiem.

Vienlaikus arī paši meklēšanā izsludinātie tiek aicināti labprātīgi pieteikties policijā.

Policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

LETA jau ziņoja, ka Bezzubovs tika nošauts 14.aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni. Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna "BMW X5".

Jūnija sākumā Bezzubova slepkavības lietā bija 12 aizdomās turētie, trīs no tiem atradās apcietinājumā, informēja VP priekšnieks Armands Ruks. Intervijā Latvijas Televīzijai viņš stāstīja, ka futbola aģenta slepkavība bijusi profesionāli pastrādāts noziegums, kur katrai iesaistītajai personai ir sava loma un par citu iesaistīto cilvēku lomu tās nav zinājušas. "Tās ir atbalsta funkcijas, organizēšanas funkcijas un citas," piebilda policijas priekšnieks.

Ruks gan nekomentēja, vai policijai ir zināms slepkavības pasūtītājs.

Policija nozieguma motīvus ir apzinājusi un strādā ar divām versijām, taču likumsargi sliecas uzskatīt, ka noziegums nav saistīts ar Bezzubova profesionālo darbību. Tāpat Ruks apliecināja, ka policija šīs lietas izmeklēšanā komunicējusi ar Bezzubova draugu Vladimiru Koļesņičenko.

Kā ziņots, viena no šajā lietā apcietinātajām personām ir autoservisa "X-ON" īpašniece Guļnara Ribakova-Brice. Ribakovas-Brices advokāte Inguna Lamberte aģentūrai LETA komentārus nesniedza.

Kā iepriekš vēstīja TV3 raidījums "Neka personīga", tieši autoservisā "X-ON", kas atrodas Mežaparkā, Mirdzas Ķempes iela 5B, slēpta uzbrukumā Bezzubovam izmantotā automašīna "BMW X5". Auto servisā nonācis slepkavības dienā, bet nakts laikā tas sadedzināts aptuveni kilometra attālumā esošajā Saules dārzā. Kā vēstīja raidījums, servisa īpašniece policijai esot apgalvojusi, ka par auto izmantošanu slepkavībā neesot zinājusi, spēkratu uz servisu atvedis kāds patstāvīgais klients, bet pirms sadedzināšanas mašīna no servisa aizdzīta, uzlaužot vārtus.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka Ribakova-Brice ir vienīgā "X-ON" īpašniece. 2020. gadā uzņēmums "X-ON" strādājis ar 2830 eiro apgrozījumu un 4440 eiro zaudējumiem.

Komentāri (7)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu