"Tad kam uzticēties?" Samanta Tīna sašutusi par zilumu pēc asins analīžu nodošanas

Pašmāju dziedātāja Samanta Tīna pēc asins analīžu nodošanas dalījusies pārdomas par pieredzi pēc asins analīžu nodošanas. 

Vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos dziedātāja Samanta Tīna dalījās pieredzē un pārdomās.

"(..) Es nekad neesmu slēpusi, ka man no šīm lietām ir bail, panika un viss pārējais. Es vienmēr par to brīdinu māsiņu. Teica, ka viss būs kārtībā, bet to, ko es ieraudzīju šodien no rīta, kad noņēmu plāksteri, es biju reāli šokā. Likās, ka pasāpēja, kā parasti, bet rezultāts ir tāds," sacīja Samanta Tīna, norādot uz savu roku, uz kuras izveidojies zilums. 

"Normāli, ļoti skaista meitene, otrdien koncerts, piektdien koncerts, super," piebilda Samanta. 

44

"Tad es tā aizdomājos - tu aizej uz medicīnas iestādi, uz uzticamu medicīnas iestādi, nevis uz kaktu kantori. Tātad ar domu, ka tu ej pie profesionāļiem, kuriem vari uzticēties. Tu aizej, tevi sagaida māsiņa un tu ļauj viņai sev iedurt. Tu par šo cilvēku nezini neko, tu vienkārši uzticies viņai, jo tu dodies uz profesionālu medicīnas iestādi.

Tu neko neprasi, ļauj iedurt un sanāk tā. Tad kam uzticēties, ja tu pat medicīnas pārstāvim īsti nevari uzticēties? Labi, mums visiem sanāk kļūdīties, bet fakts, kā tāds, par uzticību mācītam cilvēkam," sacīja Samanta.

FOTO: instagram/samantatina