VIDEO ⟩ "Tizlenes" tuvojas! Publicēts Martas Elīnas Martinsones jauniešu komēdijas "tizleris"

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Ar jauna reklāmrullīša jeb "tizlera" izlaišanu iezīmējas mēnesis, līdz 27. augustā uz kino ekrāniem visā Latvijā nonāks Martas Elīnas Martinsones jauniešu komēdija "Tizlenes".

Skatītājiem video ir iespēja tuvāk iepazīt filmas galvenās varones – Sarmīti, Svetu un Katrīnu –, kā arī detalizētāk ieskatīties filmas veidotāju stilizētajā 2000. gadu sākuma vidē. Tajā neiztrūkst ne tikšanās pie "Laimas" pulksteņa, ne kārtīga "mahača" jeb masu kautiņa. Vērīgākie noteikti pamanīs noslēpumainās dziedātājas Mandy Layne hītu "Break your chains" kas iekļauta arī filmas skaņu celiņā!

Par filmu: Ir 1999. gads, tuvojas Millenium svinības. Trīs devītklasnieces Sarmīte, Sveta un Katrīna ir nolēmušas mainīt savu dzīvi un no klases apsmietākajām "tizlenēm" pārvērsties par skolas populārākajām meitenēm. Iedvesmojoties no Holivudas filmām un seriāliem, draudzenes nolemj, ka vienīgā izeja ir ierasties izlaidumā ar klases spicākajiem čaļiem. Taču, kad izfantazētie plāni gandrīz izbojā patiesu draudzību, meitenēm nākas saprast, ka izlikšanās par to, kas neesi, nenes nedz laimi, nedz stilīgumu, un dzīvē viss nenotiek kā kino.

Filma, kuru producē studija "Ego Media" sadarbībā ar tehnoloģiju un izklaides uzņēmumu "Tet" un mediju grupu "TV3 Group", pie skatītājiem visā Latvijā nonāks 27. augustā.

Jauniešu komēdijas galvenajās lomās iejutušās vidusskolas vecuma aktrises – Asnāte Sofija Rožkalne, Ludmila Karpova, Kartīna Dambeniece un Gerda Embure. Aktieru ansamblī ir arī pieredzējuši un plaši pazīstami aktieri – Guna Zariņa, Daiga Kažociņa, Ģirts Krūmiņš, Imants Strads, Marija Linarte, Inga Siliņa un Mārtiņš Kalita. Epizodiskas lomas tikušas arī šī laika populārās kultūras zvaigznēm, tostarp reperiem un sociālo tīklu platformu zvaigznēm Jānim Krīvēnam un Edgaram Bāliņam, kā arī reperei Viņa.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu